Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Podolská, 1+1, 36 m²

Pronájem 1+1, Praha - Podolí - Podolská, 10 000 Kč/měs., 36 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 5. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/podolska46/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 1+1 v oblíbené lokalitě Praha - Podolí. Byt o celkové výměře 36 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí vybavený. Součástí zrekonstruované kuchyňské linky je lednice, elektrická trouba a elektrický sporák. Prostorný obývací pokoj je zařízený pohovkou, konferenčním stolkem a komodou. V předsíni je k dispozici praktický botník. V koupelně se nachází vana a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená. Pokoje jsou průchozí.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, plavecký stadion, vyšší odborná škola, obchody s potravinami atd. Výbornou dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD - zastávka Dvorce je dvě minuty chůzí vzdálená od domu. Dvacet minut od domu je vzdálené metro Pražské povstání.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF MAY 2020

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual tour:
in360.cz/vr/podolska46/index.htm

Long term sublease offers a nice apartment 1 +1 in the popular location Prague - Podoli. Apartment with a total area of ​​36 sqm is located on the first floor of the house.

The apartment is offered furnished. The renovated kitchen is equipped with fridge, electric oven and electric stove. The spacious living room has a sofa, coffee table and chest of drawers. A practical shoe is available in the hall. The bathroom has a bathtub and sink with mirror. The toilet is separate. Rooms are interconnecting.

Within walking distance are restaurants, cafes, swimming pool, college, grocery stores, etc. Excellent transport accessibility is provided by public transport stops - Dvorce stop is two minutes walk away from the house. Twenty minutes from the house is distant metro Prazskeho povstani.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Podolí | Podolská
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 299 Kč, náklady na bydlení 3 299 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 36 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Praha 4, Na Hřebenech II: 7 minut (pěšky)

Penny Market Praha, U staré pošty: 15 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 19 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?