Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Podolská, 2+1, 50 m²

Pronájem 2+1, Praha - Podolí - Podolská, 13 500 Kč/měs., 50 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-7vh

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Praha - Podolí s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 50 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. Výhodou bytu je balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka je vybavena elektrickou troubou, elektrickým sporákem, myčkou, mikrovlnnou troubou a lednicí. Obývací část je dále zařízená stolem a židlemi. V ložnici je k dispozici skříň. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem a vana. Toaleta je umístěna zvlášť.

V okolí je veškerá občanská vybavenost- obchod s potravinami, restaurace, kavárny, mateřská škola, pošta. V docházkové vzdálenosti najdeme zastávky MHD, zajišťující výbornou dopravní dostupnost do centra města.

Byt je volný k nastěhování od 01.05.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7vh-en

For long-term sublease we offer an apartment 2+1 in a popular location Prague - Podoli with excellent transport links. Apartment with a total area of ​​50 m2 is located on the second floor of the brick building with an elevator. The advantage of the apartment is a balcony.

The apartment is offered partly furnished. The modern kitchen is equipped with electric oven, electric stove, dishwasher, microwave and refrigerator. The living area is also furnished with table and chairs. There is wardrobe in the bedroom. The bathroom has sink with mirror and bathtub. Toilet is located separately.

There are all civic amenities-grocery, restaurants, cafes, kindergarten, post office. Within walking distance we find public transport stops, ensuring excellent transport accessibility to the city center.

The apartment is free to move in from the 1st of May 2021. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Podolí | Podolská
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 500 Kč, náklady na bydlení 2 987 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 50 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

CBA Praha 4, Na Hřebenech II: 7 minut (pěšky)

Lidl Praha-Nové Město, Na slupi: 12 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 19 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc