Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Ctěnická, 3+kk, 67 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Prosek - Ctěnická, 17 500 Kč/měs., 67 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-wnd

K dlouhodobému pronájmu nabízíme zcela zrekonstruovaný, světlý a prostorný byt 3+kk o celkové ploše 67 metrů, nacházející se v pátém patře panelového domu s výtahem.

Tento byt je nabízený částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje plynovým sporákem s digestoří a vestavěnou elektrickou troubou, dále lednicí s mrazákem a myčkou. Na kuchyňský kout navazuje obývací část. Z prostorné chodby se vstupuje dále do navazujících místností. Ložnice je zařízena novou manželskou postelí s roštem. Druhý pokoj je nabízený nevybavený. Moderní koupelna disponuje vanou a sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou a zrcadlem. V komoře nechybí ani pračka. Toaleta je samostatná. V celém bytě jsou na oknech žaluzie.

Bydlení je v těsné blízkosti MHD (autobus a metro Prosek) a pár kroků je nákupní centrum Billa. Přímo před domem je možnost parkování na smíšené zóně pro dlouhodobé stání.

Byt je volný a připravený k nastěhování. Uvedená částka poplatků je včetně domovních služeb, energií a pojištění bytu. Vysokorychlostní internet je možnost zařídit od Vodafone za 399 Kč měsíčně.

Majitel požaduje zájemce bez domácích mazlíčků.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-wnd-en

For long-term rent we offer a completely renovated, bright and spacious apartment 3 + kk with a total area of ​​67 meters, located on the fifth floor of a panel house with an elevator.

This apartment is offered partially furnished. The modern kitchen has a gas stove with hood and built-in electric oven, refrigerator with freezer and dishwasher. The kitchenette is connected to the living area. From the spacious hallway you enter further adjoining rooms. The bedroom is furnished with a new double bed with a grate. The second room is offered unfurnished. The modern bathroom has a bath and shower, sink with cabinet and mirror. There is also a washing machine in the chamber. The toilet is separate. There are blinds on the windows throughout the apartment.

Housing is close to public transport (bus and metro Prosek) and a few steps is the shopping center Billa. Directly in front of the house is the possibility of parking in a mixed zone for long-term parking.

The apartment is free and ready to move. The stated amount of fees includes house services, energy and apartment insurance. High-speed internet can be arranged from Vodafone for CZK 399 per month.

The owner requires a pet-free applicant.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Prosek | Ctěnická
Cena: 17 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 500 Kč, náklady na bydlení 2 929 Kč , poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 67 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 10. červen 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Penny Market Praha, Jablonecká: 2 minuty (pěšky)

BILLA Praha 9 - Prosek, Vysočanská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 18 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc