Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kytlická, 2+kk, 56 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Prosek - Kytlická, 14 200 Kč/měs., 56 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-dgm

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/kytlicka780/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v oblíbené lokalitě Praha - Prosek, v ulici Kytlická. Byt o celkové výměře 56 m2 se nachází ve čtvrtém podlaží. K bytu přísluší balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, elektrická trouba, sklo-keramická deska, digestoř a pračka. Obývací část je vybavena gaučem, konferenčním stolkem a policemi. V ložnici se nachází křeslo, komoda a je zde vstup na prostorný balkón. Koupelna je zařízená umyvadlem se zrcadlem, toaletou a vanou. V předsíni nalezneme velkou komodu a vstup to prostorné šatny s úložným prostorem.

Byt je ve skvělé lokalitě, v okolí domu je v docházkové vzdálenosti veškerá občanská vybavenost - restaurace, kavárny, supermarket Billa, Penny a Lidl (11 minut pěšky), obchod s potravinami (dvě minuty chůze), pošta, lékárna, dětské hřiště, mateřská a základní škola, Park Přátelství, atd. Bezproblémovou dopravní dostupnost zajišťuje metro Prosek nebo Letňany, které je vzdálené 15 minut chůze od domu, nebo autobusová zastávka Českolipská, která je tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-dgm-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/kytlicka780/index.htm

Long term sublease we offer a nice apartment 2 + kk in a popular location Prague - Prosek, street Kytlická. Apartment with a total area of ​​56 m2 is located on the fourth floor. The apartment has a balcony and cellar.

The apartment is partially furnished. The kitchen is equipped with a fridge, electric oven, glass-ceramic hob, digestor and washing machine. The living area is equipped with a couch, coffee table and shelves. In the bedroom is a chair, chest of drawers and there is access to a spacious balcony. The bathroom is equipped with sink, mirror, toilet and bathtub. In the hall you will find a large chest of drawers and entrance to a spacious dressing room with storage space.

The apartment is in a great location, around the house is within walking distance of all amenities - restaurants, supermarket Billa, Penny and Lidl (11 min walk), grocery store (2 min walk), post office, pharmacy, playground, schools, Park Přátelství, etc. Seamless transport accessibility is provided by metro stop Prosek or Letnany, which is 15 min walk from the house, or bus stop Českolipská, which is 3 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Prosek | Kytlická
Cena: 14 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 643 Kč, poplatky 3 443 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 56 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Prosecká: 5 minut (pěšky)

Lidl Praha-Vysočany, Kbelská: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 20 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?