Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Litoměřická, 2+kk, 45 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Prosek - Litoměřická, 12 500 Kč/měs., 45 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-yaf

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/litomericka405/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v oblíbené lokalitě Praha - Prosek, v ulici Litoměřická. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází ve třetím podlaží panelového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený, po domluvě je možno byt dovybavit. Součástí kuchyňské linky je lednice, elektrická trouba, sklo-keramická deska, digestoř a myčka. Obývací pokoj a ložnice jsou nezařízeny. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, toaleta a pračka. V předsíni nalezneme šatní skříň.

Byt je ve skvělé lokalitě, v okolí domu je v docházkové vzdálenosti veškerá občanská vybavenost - restaurace, supermarket Billa (sedm minut pěšky), pošta, lékárna, dětské hřiště, mateřská škola, Park Přátelství, atd. Bezproblémovou dopravní dostupnost zajišťuje metro Prosek, které je vzdálené pět minut chůze od domu, nebo autobusová zastávka Prosek, která je tři minuty chůze od domu.

Byt je volný ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Poplatky za energie se mohou měnit v závislosti od počtu osob.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Find your new come comfortably - book your viewing online, sign paperwork eletronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-yaf-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/litomericka405/index.htm

We offer a nice apartment 2+kk in a popular location Prague - Prosek, Litoměřická street. Apartment with a total area of ​​45 m2 is located on the third floor of the panel house.

The apartment is partially furnished and after agreement it is possible to add equipment to the apartment. The kitchen is equipped with fridge, electric oven, glass-ceramic hob, digestor and dishwasher. Living room and bedroom are unfurnished. The bathroom has a sink with a mirror, shower, toilet and washing machine. In the hallway you will find a wardrobe.

The apartment is in a great location, the vicinity of the house is within walking distance of all amenities such as restaurants, supermarket Billa (7 min walk), post office, pharmacy, playground, kindergarten, Park Přátelství, etc. The public transport is provided by metro station Prosek, which is 5 min walk from the house, or bus stop Prosek, which is 3 min walk from the house.

The apartment is available for occupancy from now. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Prosek | Litoměřická
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 000 Kč, náklady na bydlení 1 735 Kč,
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 45 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 9 - Prosek, Vysočanská: 3 minuty (pěšky)

BILLA Praha 9 - Prosek, Jablonecká: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 20 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc