Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Nad Krocínkou, 2+kk, 53 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Prosek - Nad Krocínkou, 13 200 Kč/měs., 53 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-k8i

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/nadkrocinkou37/

Přijďte na nezávaznou prohlídku!

Kontakt: Veronika Kracíková: 774 813 117

Na prohlídku se prosím telefonicky nahlaste předem.

K dlouhodobému pronájmu nabízíme pěkný byt 2+kk o celkové ploše 53 metrů, nacházející se v prvním patře cihlového domu bez výtahu.

Tento byt je nabízen vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje plynovým sporákem s elektrickou troubou a digestoří, dále vestavěnou lednicí s mrazákem a mikrovlnkou. Myčka není součástí vybavení kuchyně, ale je pro ni prostor a zájemce si ji může tak pořídit. Kuchyně nabízí dostatek úložného místa. Navazuje na prostornou obývací část s pohovkou a pracovním stolem. Prostor se dá z části oddělit výsuvnou roletou. Z této místnosti je moc pěkný výhled na město a kromě záclon jsou na oknech k dispozici žaluzie. Pokračujeme do předsíně se šatní skříní a zrcadlem, věšákem a úložnými prostory. Z předsíně se dostaneme do koupelny s rohovou vanou, umyvadlem a zrcadlovou skříňkou, spolu s pračkou, žebříkem a plynovým kotlem, který slouží k ohřevu vody a vytápění bytu. Další oddělenou místností je samostatná toaleta s policovým systémem. Poslední místností je útulná ložnice s výhledem do krásné a klidné zeleně. K využití se nabízí šatní skříň se šuplíky a dále rozkládací postel, která slouží i jako gauč. Vybavení je možné po dohodě řešit s majitelem dle preferencí zájemce.

Velkou výhodou tohoto bydlení je poloha blízko MHD, pár kroků je metro Prosek a autobusová zastávka. Součástí pronájmu je i prostorný sklep, nikoliv však balkon.

Byt je volný a připravený k nastěhování. Uvedená částka poplatků je včetně domovních služeb, energií a pojištění bytu. Internet si zájemce řeší po svém. Majitelka preferuje zájemce bez domácích mazlíčků, ale je možnost menší zvíře konzultovat.

Uvedena energetická kategorie C a budova je zateplena.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
------------------

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-k8i-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/nadkrocinkou37/

Come for a non-binding tour!

Contact: Veronika Kracíková: 774 813 117

Please register for the tour by phone in advance.

For long-term rent we offer a nice apartment 2 + kk with a total area of ​​53 meters, located on the first floor of a brick house without an elevator.

This apartment is offered furnished. The modern kitchen has a gas stove with electric oven and hood, as well as a built-in refrigerator with freezer and microwave. The dishwasher is not part of the kitchen equipment, but there is space for it so that those interested can purchase it. The kitchen offers plenty of storage space. It is connected to the spacious living area with sofa and work desk. The space can be partially separated by a pull-out blind. This room has a very nice view of the city and in addition to curtains, there are blinds on the windows. We continue to the hall with a wardrobe and mirror, hanger and storage space. From the hall we get to the bathroom with corner bath, sink and mirror cabinet, along with a washing machine, ladder and gas boiler, which is used to heat water and heat the apartment. Another separate room is a separate toilet with a shelf system. The last room is a cozy bedroom overlooking the beautiful and quiet greenery. There is a wardrobe with drawers and a sofa bed, which also serves as a couch. The equipment can be solved by agreement with the owner according to the preferences of the applicant.

The great advantage of this housing is the location close to public transport, a few steps is the metro Prosek and bus stop. But not only this is an advantage. The apartment does not have a balcony, but interested can use the spacious cellar.

The apartment is free and ready to move. The stated amount of fees includes house services, energy and apartment insurance. The Internet solves the Internet in its own way. The owner prefers those interested without pets, but it is possible to consult a smaller animal.

PENB - the C energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Prosek | Nad Krocínkou
Cena: 13 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce, náklady na bydlení 3 102 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 53 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 12. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 9 - Prosek, Vysočanská: 5 minut (pěšky)

BILLA Praha 9 - Vysočany: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 13 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?