Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Novoborská, 2+kk, 40 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Prosek - Novoborská, 12 500 Kč/měs., 40 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-raa

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - prosek. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází ve třetím patře panelového domu s výtahem. Výhodou bytu je prostorný a slunný balkón.

Byt se nabízí vybavený moderním nábytkem. Kuchyňská linka disponuje horkovzdušnou troubou značkou Zanussi, lednicí Zanussi, plynovým sporákem Zanussi, mikrovlnnou troubou Rohnson a digrstoří. V kuchyňském prostoru je i jídelní stůl s židlemi. Obývací část je zařízená pohovkou, pracovním stolem s židlí a obýací stěnou. V ložnici najdeme postel a komodu. Součástí pěkné koupelny je sprchový kout, umyvadlo, toaleta a pračka značky Indesit.

V klidném okolí dmou je pošta, supermarket Billa, základní škola, gymnázium, Penny Market atd. Čtyři minuty chůze od domu je vzdálená autobusová zastávka Českolipská. Deset minut chůze od domu je vzdálená stanice metra Střížkov.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-raa-en

For long-term sublease, we offer a very nice apartment with a layout of 2 + kk in a pleasant location in Prague - Prosek. The apartment with a total area of ​​40 m2 is located on the third floor of a panel house with an elevator. The advantage of the apartment is a spacious and sunny balcony.

The apartment is offered equipped with modern furniture. The kitchen has a Zanussi hot air oven, a Zanussi refrigerator, a Zanussi gas stove, a Rohnson microwave and a digrstoří. There is also a dining table with chairs in the kitchen area. The living area is furnished with a sofa, work desk with chair and living room wall. In the bedroom we find a bed and a chest of drawers. The nice bathroom has a shower, sink, toilet and washing machine brand Indesit.

In a quiet area there is a post office, supermarket Billa, primary school, grammar school, Penny Market, etc. Four minutes walk from the house is a bus stop Českolipská. Střížkov metro station is a ten-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Prosek | Novoborská
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 200 Kč, náklady na bydlení 1 876 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 40 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Jablonecká: 5 minut (pěšky)

BILLA Praha 9 - Prosek, Jablonecká: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 18 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?