Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Novoborská, 2+kk, 39 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Prosek - Novoborská, 12 000 Kč/měs., 39 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-4kb

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Prosek s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy. Byt o celkové výměře 39m2 se nachází v sedmém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří balkón a úložný prostor v podobě komory, který se nachází ve společné chodbě.

Byt se nabízí vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, pračkou, elektrickou troubou a plynovým sporákem. Všechny spotřebiče jsou nově zakoupené. Stylový obývací pokoj je zařízen pohovkou, konferenčním stolkem, televizní stěnou, televizí a komodou. Z pokoje se vchází na balkón. Ložnice je vybavená postelí s úložným prostorem a komodou. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. V prostorné předsíni jsou k dispozici vestavěné skříně.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - Penny Market, supermarket Billa, restaurace, základní škola, střední škola, mateřská škola, Park Přátelství, zastávky MHD (zastávka Novoborská - autobus č. 151), v blízkosti je také metro C - stanice Střížkov.

Byt je volný k nastěhování od 01.05.2021.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4kb-en

For long-term sublease, we offer a nice apartment 2 + kk in an attractive location in Prague - Prosek with good transport links to the center of Prague. The apartment with a total area of ​​39 square meters is located on the seventh floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony and storage space in the form of a chamber, which is located in a common hallway.

The apartment is offered furnished. The modern kitchen has a refrigerator, washing machine, electric oven and gas stove. All appliances are newly purchased. The stylish living room is furnished with a sofa, coffee table, TV wall, TV and chest of drawers. The room leads to the balcony. The bedroom is equipped with a bed with storage space and chest of drawers. The bathroom has a shower, sink with mirror and toilet. Built-in wardrobes are available in the spacious hall.

Within walking distance are all civic amenities - Penny Market, supermarket Billa, restaurants, primary school, high school, kindergarten, Friendship Park, public transport stops (Novoborská stop - bus no. 151), near the metro C - station Střížkov.

The apartment is free to move in from the 1st of May 2021.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Prosek | Novoborská
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 2 461 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 39 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Praha 9 - Prosek, Jablonecká: 4 minuty (pěšky)

Penny Market Praha, Jablonecká: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 18 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc