Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Veltruská, 3+kk, 55 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Prosek - Veltruská, 14 100 Kč/měs., 55 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-6m4

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+kk v atraktivní lokalitě Praha - Prosek. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón a sklep.

Byt se nabízí vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, myčka, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, elektrický sporák a digestoř. V kuchyni je k dispozici i jídelní stůl s židlemi, barový pult a úložná stěna. V obývací části se nachází pohovka a konferenční stolek. Z pokoje se vchází na balkón. První ložnice je zařízená pohovkou, pracovním stolem s židlemi a komodou s úložnými policemi. Druhá ložnice je vybavený prostornou postelí a šatní skříní. Pěkná koupelna disponuje sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, pračkou a toaletou. Pokoje jsou neprůchozí.

V příjemném okolí domu jsou restaurace, Penny Market, lékárna, dětské hřiště, pošta, Park Přátelství, základní škola, gymnázium atd. Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje metro Střížkov, které je vzdálené devět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Na bytě je možné připojení internetu od UPC (Vodafone) za 399 Kč/měsíc.

Zvířata jsou možná po dohodě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-6m4-en

For a long term sublease we offer a spacious apartment 3 + kk in an attractive location Prague - Prosek. Apartment with a total area of ​​55 m2 is located on the fourth floor of the brick house. The apartment has a balcony and cellar.

The apartment is offered furnished. The kitchen is equipped with fridge, dishwasher, microwave, electric oven, electric stove and hood. There is also a dining table with chairs in the kitchen, a bar and a wall. The living area has a sofa and coffee table. The room enters the balcony. The first bedroom is furnished with a sofa, a work desk with chairs and a chest of drawers with storage shelves. The second bedroom is equipped with a spacious bed and wardrobe. The nice bathroom has a shower, sink with mirror, washing machine and toilet. Rooms are separated.

In the pleasant surroundings of the house are restaurants, Penny Market, pharmacy, playground, post office, Park Friendship, elementary school, gymnasium, etc. Excellent transport accessibility is provided by metro Strizkov, which is nine minutes walk from the house.

The apartment is available for occupancy immediately. Internet connection can be provided from UPC (Vodafone) for 399 CZK / month.

Animals are after agreement.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in carefree and fair conditions. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Prosek | Veltruská
Cena: 14 100 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 100 Kč, náklady na bydlení 4 317 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 55 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 9 - Prosek: 4 minuty (pěšky)

BILLA Praha 9 - Prosek, Jablonecká: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 18 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc