Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Zubrnická, 2+kk, 60 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Prosek - Zubrnická, 16 000 Kč/měs., 60 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-9ns

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Prosek, v ulici Zubrnická. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. Výhodou bytu je balkón a garážové parkovací stání, které je v ceně.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje vestavěnou lednicí s mrazákem, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou a digestoří. Obývací pokoj je vybaven obývací stěnou a televizí. V ložnici je manželská postel bez matrace a šatní skříně. V předsíni je pak další skříň. V koupelně nalezneme umyvadlo se zrcadlem, vana a pračka. Toaleta je zvlášť.

V klidném okolí dmou je pošta, supermarket Billa, základní škola, gymnázium, park, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje metro Prosek, které je vzdálené tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 17.03.2021.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9ns-en

For long-term sublease, we offer a nice apartment with a layout of 2+kk in a pleasant location in Prague - Prosek, on the street Zubrnická. The apartment with a total area of ​​60 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The advantage of the apartment is balcony and garage parking space, which is included in the price.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen includes a built-in refrigerator with freezer, dishwasher, microwave, electric oven and cooker hood. The living room is equipped with living wall and TV. The bedroom has double bed without mattress and wardrobe. There is another closet in the hallway. The bathroom has sink with mirror, bathtub and washing machine. The toilet is separated.

In a quiet area of the house is post office, supermarket Billa, primary school, grammar school, park, etc. Transport accessibility is provided by the metro Prosek, which is 3 min walk from the house.

The apartment is free to move in from the 17th of March 2021.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Prosek | Zubrnická
Cena: 16 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 000, náklady na bydlení 3 399 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 60 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 17. březen 2021
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Praha 9 - Prosek, Vysočanská: 2 minuty (pěšky)

Penny Market Praha, Jablonecká: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 13 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc