Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Wiesenthalova, 1+kk, 35 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Řeporyje (Praha-Řeporyje) - Wiesenthalova, 10 800 Kč/měs., 35 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
____________________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-vj3

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/wiesenthalova2/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme slunný byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Řeporyje, v ulici Wiesenthalova. Byt o výměře 35 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší balkon.

Byt je nabízený nezařízený, jenom s indukční dvouplotýnkou a lednicí. V hlavní místnosti se nachází prostorná šatní skříň s poličkami a jídelním stolem se židlemi po předchozím podnájemníkovi. V předsíni je velká šatní skříň a botník. Koupelna je vybaveny umyvadlem se zrcadlem, vanou a toaletou. V bytě není pračka.

V blízkosti domu jsou restaurace, základní škola, dětské hřiště, supermarket Billa (10 minut chůze), atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Slatinová, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
____________________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-vj3-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/wiesenthalova2/index.htm

For long term sublease we offer sunny apartment 1 + kk in a quiet location Prague - Reporyje, in the street Wiesenthalova. Apartment with an area of ​​35 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is offered as unfurnished, only with induction cooker and fridge. In the main room there is a spacious wardrobe with shelves, table and chairs. In the hall is a large wardrobe and shoe cabinet. The bathroom is equipped with sink, mirror, bathtub and toilet. There is no washing machine in the apartment.

Near the house are restaurants, elementary school, playground, supermarket Billa (10 min walk), etc. Transport accessibility is provided by the Slatinová stop, which is 3 min walk from the house.

The apartment is free to move in from now. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Řeporyje (Praha-Řeporyje) | Wiesenthalova
Cena: 10 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 10 800Kč, náklady na bydlení 3 024 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 5, Mukařovského: 8 minut (pěšky)

Tesco Praha 5, Mukařovského: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 29 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 32 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc