Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Laudova, 2+kk, 42 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Řepy - Laudova, 11 900 Kč/měs., 42 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-5f7

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/laudova27/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt, v příjemné lokalitě Praha - Řepy, v ulici Laudova. Byt o celkové výměře 42 m2 se nachází v sedmém podlaží panelového domu s výtahem.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje sporákem, digestoří, lednicí, pračkou a mikrovlnnou troubou. Obývací pokoj je zařízený gaučem, konferenčním stolkem, obývací stěnou a pracovním stolem se židlí. Ložnice je vybavena manželskou postelí a šatní skříní. Koupelna je vybavena umyvadlem se zrcadlem a sprchovým koutem. Toaleta je zvlášť. V předsíní se nachází šatní skříň.

V okolí domu jsou restaurace, supermarkety Billa, Lidl a Tesco, základní a mateřská škola, lékárna atd. Přímo u domu je autobusová zastávka K Trninám.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-5f7-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/laudova27/

For long-term sublease, we offer a cozy apartment in a pleasant location in Prague - Řepy, on the street Laudov. The apartment with a total area of ​​42 m2 is located on the seventh floor of a panel house with an elevator.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has stove, cooker hood, refrigerator, washing machine and microwave. The living room is furnished with sofa, coffee table, living wall and desk with chair. The bedroom is equipped with double bed and wardrobe. The bathroom is equipped with sink with mirror and shower. The toilet is separated. There is wardrobe in the hallway.

In the vicinity of the house are restaurants, supermarkets Billa, Lidl and Tesco, primary and kindergarten, pharmacy, etc. Right next to the house is bus stop K Trninám.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Řepy | Laudova
Cena: 11 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 900 Kč, náklady na bydlení 2 726 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 42 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 28. červen 2021
Pronájem přidán: Před 13 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Praha 6 - Řepy: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 17, Nevanova 1050/11: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 25 minut (mhd)

uzel MHD Dejvická: 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc