Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Laudova, 3+kk, 74 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Řepy - Laudova, 17 200 Kč/měs., 74 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-fvf

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/laudova9/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme slunný prostorný byt po rekonstrukci, v příjemné lokalitě Praha - Řepy. Byt o celkové výměře 74 m2 se nachází ve čtvrtém podlaží panelového domu s výtahem. K bytu patří zasklenná lodžie, sklep a také je možné v domě vyúžívat saunu.

Dům je ve velmi dobrém a udržovaném stavu.

Bezproblémové parkování před domem - nejsou zde modré zóny.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Byt se dále sestává ze dvou neprůchozích ložnic. V jedné najdeme úložnou šatní skříň. Součástí koupelny je vana, a umyvadlo. Toaleta je oddělená.

V okolí domu jsou restaurace, supermarket Billa, supermarket Albert, Tesco, základní a mateřká škola, lékárna atd. Přímo u domu je autobusová zastávka Nevanova. Pět minut chůze od domu je vzdálená tramvajová zastávka Slánská.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fvf-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/laudova9/index.htm

For long-term sublease we offer sunny spacious apartment after reconstruction, in a nice location Prague - Repy. Apartment with a total area of ​​74 m2 is located on the fourth floor of the brick house. The apartment includes a glazed loggia, cellar and it is also possible to use the sauna in the house.

The house is in very good and maintained condition.

Easy parking in front of the house - there are no blue zones.

The apartment is partially furnished. Kitchen has a built-in electric oven, ceramic hob and hood. The apartment also consists of two separate bedrooms. In one we find a storage wardrobe. Bathrooms offer bathtubs, and sinks. The toilet is separate.

Around the house there are restaurants, supermarket Billa, supermarket Albert, Tesco, primary and nursery school, pharmacy etc. Directly at the house is a bus stop Nevanova. Five minutes walk from the house is a tram stop Slanska.

The apartment is free to move in immediately. Pets are possible after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Řepy | Laudova
Cena: 17 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce: 17 200 Kč, náklady na bydlení: 3 400 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 74 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 28. červen 2021
Pronájem přidán: Před 13 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Praha 6 - Řepy: 2 minuty (pěšky)

Albert Praha 6, Makovského 1349/2a: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Anděl: 25 minut (mhd)

uzel MHD Dejvická: 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc