Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Socháňova, 4+1, 87 m²

Pronájem 4+1, Praha - Řepy - Socháňova, 16 500 Kč/měs., 87 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 5. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídkce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-isp

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt 4+kk v klidné lokalitě Praha - Řepy s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 88 m2 se nachází v šestém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou a myčkou. Dále je v kuchyni jídelní stůl s židlemi. Ložnice je zařízená postelí. V druhém pokoji se nachází postel, kancelářský stůl s židlí a komoda s úložným prostorem. Třetí pokoj je prázdný. Koupelna je vybavena vanou a umyvadlem se zrcadlem. Toaleta je oddělená.

V klidném okolí domu je veškerá občanská vybavenost - supermarket Billa, Tesco Express, Penny Market, fitness centrum, základní škola, vysoká škola, lékárna, pošta, bowling, zastávky MHD (zastávka Slánská - tramvaje č. 9, 10, 15, 16).

Byt je volný k nastěhování od 23.5. 2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF MAY 2020

Find your new home safely thanks to virual apartment tour and electronic signatures.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-isp-en

For long-term rent, we offer a cozy apartment 4 +kk in a quiet location Prague - Repy with good transport accessibility. Apartment with a total area of ​​88 sqm is located on the sixth floor with elevator. The apartment includes a balcony and a cellar.

The apartment is partly furnished. Kitchen has a fridge, microwave and dishwasher. There is also a dining table with chairs in the kitchen. The bedroom is furnished with a bed. In the second room there is a bed, an office desk with a chair and a chest of drawers with storage space. the bathroom is equipped with a bathtub and a sink with a mirror. The toilet is separate.

In the quiet surroundings of the house are all civic amenities - supermarket Billa, Tesco Express, Penny Market, fitness center, primary school, college, pharmacy, post office, bowling, bus stop (stop Slánská - trams 9, 10, 15, 16) .

The apartment is free to move from 23rd of May 2020.

The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Řepy | Socháňova
Cena: 16 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 22 000 Kč, náklady na bydlení 5 648 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+1
Výměra: 87 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 6, Makovského 1349/2a: 2 minuty (pěšky)

BILLA Praha 6 - Řepy: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Anděl: 21 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?