Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Vondroušova, 1+kk, 35 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Řepy - Vondroušova, 9 900 Kč/měs., 35 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-avu

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Praha - Řepy. Byt o celkové výměře 35 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuj lednicí, elektrickou troubou, indukční deskou a digestoří. V kuchyni je také jídelní stůl s židlemi. Obývací část je zařízena úložnou komodou. Součástí koupelny je sprchový kout, umyvadlo a toaleta.

V okolí domu jsou restaurace, supermarket Albert, Lidl, Tesco, Obchodní dům Ovus (supermarket Billa atd)., bowling, Sportovní centrum atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Sídliště Řepy, která je vzdálena pět minut chůze od domu. Vlaková zastávka Praha Zličín je vzdálená šest minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1.08. 2021.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-avu-en

For long-term sublease, we offer a nice 1 + kk apartment in an attractive location in Prague - Řepy. The apartment with a total area of ​​35 m2 is located on the fifth floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, electric oven, induction hob and hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is equipped with a storage chest of drawers. The bathroom has a shower, sink and toilet.

In the vicinity of the house there are restaurants, supermarket Albert, Lidl, Tesco, department store Ovus (supermarket Billa, etc.), bowling, sports center, etc. Transport accessibility is ensured by the stop Sídliště Řepy, which is a five minute walk from the house. The Prague Zličín train station is a six-minute walk from the house.

The apartment is free to move in from 1.08. 2021

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Řepy | Vondroušova
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 900 Kč, náklady na bydlení 2 368 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 6, Makovského 1219/27: 3 minuty (pěšky)

Tesco Praha 6, Makovského: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Anděl: 23 minut (mhd)

uzel MHD Dejvická: 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc