Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Ciolkovského, 2+kk, 43 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Ruzyně - Ciolkovského, 12 000 Kč/měs., 43 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-uvr

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/ciolkovskeho3/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk na ulici Ciolkovského v žádané lokalitě Praha - Ruzyně. Byt o celkové rozloze 43 m2 se nachází v devátém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňský kout disponuje elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří, lednicí s mrazákem a myčkou nádobí. Prostorná ložnice a obývací pokoj jsou nevybavené. Koupelna po rekonstrukci je vybavena umyvadlem, skříňkou, zrcadlem a toaletou. V koupelně se také nachází přípojka na pračku.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - mateřská a základní škola, dětské hřiště, supermarket Billa, pošta, nákupní centrum, drogerie, restaurace... Skvělá dopravní dostupnost, Autobusová zastávka Sídliště Na Dědině (191, 225, 910) hned před domem.

Byt je volný k nastěhování k 01.09.2020. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home safely thanks to virtual apartment tour and electronic signatures.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-uvr-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/ciolkovskeho3/index.htm

For long-term sublease, we offer a beautiful 2 + kk apartment on Ciolkovského Street in the desired location of Prague - Ruzyně. The apartment with a total area of ​​43 m2 is located on the ninth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchenette has an electric oven, ceramic hob, extractor hood, fridge-freezer and dishwasher. The spacious bedroom and living room are unfurnished. The renovated bathroom is equipped with a sink, cabinet, mirror and toilet. The bathroom also has a washing machine connection.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - kindergarten and primary school, playground, supermarket Billa, post office, shopping center, drugstore, restaurant ... Great transport accessibility, Bus stop Sídliště Na Dědině (191, 225, 910) right in front of the house .

The apartment is free to move in on 1st of September 2020. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Ruzyně | Ciolkovského
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 974 Kč, náklady na bydlení 2 974 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 43 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2020
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 6 - Ruzyně, Vlastina: 2 minuty (pěšky)

BILLA Praha - Dědina: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 24 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 33 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?