Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Holečkova, 2+kk, 102 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Smíchov - Holečkova, 28 900 Kč/měs., 102 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka
http://in360.cz/vr/holeckova49/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme atypický loft, který je dispozičně řešen jako 2+kk. Byt o celkové výměře 102 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. Loft je situaován ve velmi žádané lokalitě Praha - Smíchov s bezproblémovou dopravní dostupností. K bytu patří velmi prostorná terasa s posezením a dech beroucím výhledem.

Byt se nabízí vybavený. V dolní části loftu se nachází kuchyně s obývacím pokojem a toaleta. Ve vrchní části najdeme ložnici, koupelnu a schody na terasu.

Nová kuchyňská linka disponuje novými spotřebiči - lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou a sklokeramickou deskou s digestoří. V kuchyni je dále jídelní stůl s židlemi. Útulná obývací část je velmi stylově zařízená pohovkou, křeslem, konferenčním stolkem, komodou a televizí. Součástí designové ložnice je postel a komoda. Luxusní koupelna je vybavená vanou, umyvadlem se zrcadlem, pračkou a toaletou. Z ložnice vedou schody na terasu. Pokoje jsou průchozí.

V docházkové vzdálenosti najdeme veškerou občanskou vybavenost. Např. restaurace, Obchodní centrum Nový Smíchov - které nabízí mnoho služeb (restaurace, Tesco, posilovnu, kino atd.), dále jsou zde zastávky MHD (zastávka Holečkova přímo u domu, autobus č. 176, zastávka Anděl - tramvaje č. 4, 5, 7, 12, 15 atd.). Navíc je v blízkosti i stanice Anděl, metro B.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual viewings
http://in360.cz/vr/holeckova49/

For long-term sublease we offer atypical luxury loft, which is designed as 2 + kk. Apartment with a total area of ​​102 m2 is located on the fourth floor with elevator. Loft is located in a very desirable location Prague - Smíchov with easy transport accessibility. The apartment has a very spacious terrace with seating and breathtaking views.

The apartment is furnished. In the lower part of the loft there is a kitchen with living room and toilet. In the upper part we find a bedroom, bathroom and stairs to the terrace.

New kitchen has new appliances - refrigerator, dishwasher, microwave, electric oven and ceramic hob with hood. There is also a dining table with chairs in the kitchen. The cozy living area is very stylishly furnished with a sofa, armchair, coffee table, chest of drawers and TV. The design bedroom includes a bed and chest of drawers. The luxury bathroom is equipped with a bathtub, a washbasin with mirror, a washing machine and a toilet. From the bedroom stairs lead to the terrace. Rooms are passable.

Within walking distance we can find all civic amenities. E.g. restaurant, Shopping Center Nový Smíchov - which offers many services (restaurants, Tesco, gym, cinema, etc.), there are bus stops (Holečkova stop directly at the house, bus no. 176, Anděl - tram no. 4, 5, 7, 12, 15, etc.). In addition, the Andel, metro B stations are also nearby.

The apartment is free to move from immediately.

The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Smíchov | Holečkova
Cena: 28 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 31 909 Kč, náklady na bydlení 3 009 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 102 m²
Vybavený: plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 měsíci
Další vybavení:
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 5, Švédská: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 5, Brožíkova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 8 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 16 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?