Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Křížová, 1+1, 32 m²

Pronájem 1+1, Praha - Smíchov - Křížová, 11 500 Kč/měs., 32 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-c23

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/krizova1728/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt 1+1 v žádané lokalitě Praha - Smíchov, v ulici Křížová, s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 32 m2 se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu. K budově přísluší i zahrada, kterou je možné využívat. Dále k bytu patří také sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka je vybavena lednicí, elektrickou troubou a varnou deskou. V kuchyni se nachází jídelní stůl se židlemi. Pokoj je nevybavený. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, vana, toaleta a pračka. V předsíni je šatní skříň. Další vybavení do bytu je možné po dohodě.

V okolí domu se nachází veškerá obřanská vybavenost - restaurace, školy, pošta, lékárna, posilovna, obchod s potravinami, atd. Bezproblémovou dopravní dostupnost zajišťuje stanice metro Smíchovské nádraží, které je vzdálené 15 minut chůze a přímo před domem je autobusová zastávka Pod Děvínem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________
Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-c23-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/krizova1728/index.htm

We offer for rent a cozy apartment 1+1 in the desired location Prague - Smichov, street Krizova, with excellent transport links. Apartment with a total area of ​​32 m2 is located on the first floor of a brick house. The building has a garden, which can be used. The apartment includes a cellar.

The apartment is offered partly furnished. The kitchen is equipped with a fridge, electric oven and electric plates. The kitchen has a dining table with chairs. The room is unfurnished. The bathroom includes a sink with a mirror, bathtub, toilet and washing machine. In the hallway is a wardrobe. Other furnishing to the apartment is possible after agreement.

In the vicinity of the house we find all local amenities such as restaurants, schools, post office, pharmacy, gym, grocery store, etc. Public transport is provided by metro station Smichovske nadrazi, which is 15 min walk and right in front of the house is a bus stop Pod Devinem.

The apartment is free to move in immediately. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Smíchov | Křížová
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 949 Kč, náklady na bydlení 2 449 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 32 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 5, Radlická 2018/78: 10 minut (pěšky)

Žabka Praha 5, Radlická 186/110: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 15 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?