Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Křížová, 2+1, 57 m²

Pronájem 2+1, Praha - Smíchov - Křížová, 10 100 Kč/měs., 57 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-fda

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt 2+1 v žádané lokalitě Praha - Smíchov s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 57m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka je vybavena myčkou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou s digestoří. Obývací pokoj je zařízen pohovkou. V ložnici je k dispozici spací patro a skříně s úložným prostorem. V moderní koupelně je vana, umyvadlo se zrcadlem a přípojka na pračku. Toaleta je oddělená. V předsíni se nachází vestavěná skříň a komoda. Pokoje jsou neprůchozí.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, střední škola, základní škola, mateřská škola, supermarket Albert, zastávky MHD (Smíchovské nádraží, metro Anděl).

Byt je volný k nastěhování ihned. Na podnájemníka se přepisuje elektřina.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fda-en

We offer a cozy apartment 2 +1 in the desired location Prague - Smichov with excellent transport accessibility. Apartment with a total area of ​​57 square meters is located on the fourth floor of a brick building with an elevator.

The apartment is partly furnished. The kitchen is equipped with a dishwasher, electric oven, ceramic hob and hood. The living room is furnished with a sofa. A sleeping and storage cabinets are available in the bedroom. The modern bathroom has a bathtub, sink with mirror and a washing machine. The toilet is separate. In the hallway there is a built-in wardrobe and a chest of drawers.

In the vicinity of the house there are all facilities - restaurants, high school, elementary school, kindergarten, supermarket Albert, public transport stops (Smíchovské nádraží, metro Anděl).

The apartment is available to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Smíchov | Křížová
Cena: 10 100 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 100 Kč, náklady na bydlení 4 280 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 57 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 8. duben 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 5, Radlická 2018/78: 11 minut (pěšky)

Žabka Praha 5, Radlická 186/110: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 15 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc