Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na Václavce, 3+kk, 78 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Smíchov - Na Václavce, 19 900 Kč/měs., 78 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-87n

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nadstandardní byt o dispozici 3+kk v oblíbené lokalitě Praha - Smíchov. Byt o celkové výměře 78 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu. Výhodou bytu je balkón a sklep.

Byt se nabízí kompletně vybavený. Prosvětlená kuchyňská linka disponuje horkovzdušnou troubou, plynovým sporákem, lednicí, myčkou a digestoří. Součástí designové obývací části je pohovka, a jídelní stůl s židlemi. Součástí první ložnice je postel, knihovna a komoda. V druhém pokoji najdeme šatní skříň. Za dveřmi je úložný prostor. V koupelně je vana, umyvadlo, pračka a toaleta.

V okolí domu jsou restaurace, supermarket Lidl, Žabka, Albert, mateřská škola, dětská hřiště atd. 14 minut od domu je vzdálené metro Anděl. Čtyři minuty od domu je vzdálená autobusová zastávka Santoška.

Byt je volný k nastěhování od 1.8.2021. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-87n-en

For long-term sublease, we offer an above-standard apartment with a layout of 3 + kk in a popular locality of Prague - Smíchov. The apartment with a total area of ​​78 m2 is located on the first floor of a brick house. The advantage of the apartment is the balcony and basement.

The apartment is offered fully equipped. The illuminated kitchen has a hot air oven, gas stove, refrigerator, dishwasher and hood. The design living area includes a sofa and a dining table with chairs. The first bedroom has a bed, a library and a chest of drawers. In the second room we find a wardrobe. There is storage space behind the door. The bathroom has a bath, sink, washing machine and toilet.

In the vicinity of the house there are restaurants, supermarket Lidl, Žabka, Albert, kindergarten, playgrounds, etc. 14 minutes from the house is the metro Anděl. The Santoška bus stop is four minutes from the house.

The apartment is free to move in from 1st of August 2021. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Smíchov | Na Václavce
Cena: 19 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 19 900 Kč, Zálohové platby 3 623 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 78 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 7 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 5, Ostrovského: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 5, Radlická 186/110: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 11 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc