Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pivovarská, 1+1, 38 m²

Pronájem 1+1, Praha - Smíchov - Pivovarská, 14 300 Kč/měs., 38 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-at5

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/pivovarska7/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 1+1 v atraktivní lokalitě Praha - Smíchov s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 38 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu. K bytu přísluš i sklep.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lenicí, vestavěnou elektrickou troubou, indukční deskou a digestoří. Součástí kuchyně je i jídelní stůl s židlemi. Obývací část je útulně zařízená sedací soupravou, vestavěným spacím patrem a prostornou šatní skříní. V nové koupelně najdeme sprchový kout, umyvadlo, toaletu a pračku.

Byt je ve výborné lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost. Např. restaurace, supermarket Albert, kavárny, Tesco, pošta atd. Pět minut chůze od domu je vzdálené metro Anděl. Přímo u domu je tramvajová zastávka Na Knížecí (tramvaj č. 4, 5, 12 a 20).

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewing:
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-at5-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/pivovarska7/index.htm

We offer for rent a very nice apartment 1 + 1 in an attractive location Prague - Smichov with trouble-free transport accessibility. Apartment with a total area of ​​38 sqm is located on the first floor of the house. The apartment has a cellar.

The apartment is offered furnished. Kitchen has a linen, built-in electric oven, induction hob and hood. The kitchen has a dining table with chairs. The living area is cosily furnished with sofa, built-in sleeping floor and spacious wardrobe. The new bathroom has a shower, sink, toilet and washing machine.

The apartment is in an excellent location, where are all civic amenities. E.g. restaurants, supermarket Albert, cafes, Tesco, post office etc. Five minutes walk from the house is a subway Andel. Right next to the house is a tram stop Na Knizeci (tram No. 4, 5, 12 and 20).

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Smíchov | Pivovarská
Cena: 14 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 841 Kč, náklady na bydlení 1 541 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 38 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 5, Plzeňská: 6 minut (pěšky)

Tesco Praha 5, náměstí 14. října: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 5 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 6 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?