Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Plzeňská, 3+kk, 80 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Smíchov - Plzeňská, 14 900 Kč/měs., 80 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-gfw

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+kk v atraktivní lokalitě Praha - Smíchov s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 80 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón a parkovací stání.

Parkovací stání je již zahrnuto v ceně nájemného.

Byt se nabízí vybavený. Pěkná kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl s židlemi. Obývací část je zařízená pohovkou a konferenčním stolkem. Z pokoje se vchází na balkón. Další dvě ložnice jsou nevybavené. Součástí koupelny je vana, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. Předsíň nabízí dostatek úložného prostoru díky prostorné skříni. Pokoje jsou neprůchozí.

Byt je ve skvělé lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde restaurace, poštu, lékárnu, základní školu atd. Dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD - tramvajová zastávka Klamovka, je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.02.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-gfw-en

For long-term sublease we offer a spacious apartment 3 + kk in an attractive location of Prague - Smichov with good transport links. Apartment with a total area of ​​80 sqm is located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony and parking space.

Parking space is already included in the rent.

The apartment is offered furnished. Nice kitchen has a fridge, dishwasher, microwave, electric oven, ceramic hob and hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is furnished with a sofa and coffee table. The room enters the balcony. The other two bedrooms are unfurnished. The bathroom has a bath, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. The hall offers plenty of storage space thanks to the spacious closet. Rooms are separated.

The apartment is in a great location, where are all civic amenities. There are restaurants, post office, pharmacy, elementary school, etc. Transport accessibility is provided by public transport - tram stop Klamovka, is four minutes walk from the house.

The apartment is free to move in from the 1st of February 2021. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Smíchov | Plzeňská
Cena: 14 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 20 000 Kč, náklady na bydlení 4 113 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 80 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. únor 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 5, Plzeňská: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 5, Brožíkova: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 12 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc