Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Štefánikova, 2+kk, 56 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Smíchov - Štefánikova, 15 000 Kč/měs., 56 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-9j2

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/stefanikova40/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Praha - Smíchov. Byt o celkové výměře 56 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickým sporákem s troubou, lednicí s mrazákem a myčkou na nádobí. V obývací části je jídelní stůl s židlemi a pohovka. V ložnici najdeme patrovou postel. Součástí pěkné koupelny je sprchový kout, umyvadlo, pračka a toaleta.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, supermarket Tesco, Penny Market, Petřínské sady, OC Nový Smíchov se všemi službami atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Arbesovo náměstí, která je vzdálená jednu minutu chůze od domu. 15 minut chůze od domu je vzdálené metro Karlovo náměstí.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9j2-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/stefanikova40/

For long-term sublease, we offer a nice apartment with a layout of 2 + kk in the desired location of Prague - Smíchov. The apartment with a total area of ​​56 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator. The apartment also has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an electric stove with oven, refrigerator with freezer and dishwasher. The living area has a dining table with chairs and a sofa. In the bedroom we find a bunk bed. The nice bathroom has a shower, sink, washing machine and toilet.

Within walking distance you will find restaurants, supermarket Tesco, Penny Market, Petřínské sady, OC Nový Smíchov with all services, etc. Easy transport accessibility is ensured by the Arbesovo náměstí stop, which is a one-minute walk from the house. The Karlovo náměstí metro station is a 15-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Smíchov | Štefánikova
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 3 714 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 56 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 14. červen 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Tesco Praha 5, Arbesovo nám.: 1 minuta (pěšky)

Žabka Praha 5, Zborovská: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Anděl: 5 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 8 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc