Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Tomkova, 3+kk, 65 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Smíchov - Tomkova, 20 000 Kč/měs., 65 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-wgd

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+kk v oblíbené lokalitě Praha - Smíchov. Byt o celkové výměře 65 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší i balkón, sklep a garážové parkovací stání.

Parkovací stání je již zahrnuto v ceně nájemného.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část je zařízená jídelním stolem s židlí, obývací stěnou s televizí, pohodlnou sedací soupravou a konferečním stolkem. Součástí první ložnice je postel, šatní skříň a komody. V druhém pokoji najdeme šatní skříň. V koupelně je k dispozici vana, umyvadlo, pračka a šušička. Toaleta je oddělená. V předsíni se nachází praktická skříň.

Byt je ve vynikající lokalitě - v okolí domu jsou restaurace, kavárny, pošta, lékárna, obchod s potravinami (Žabka). Dvanáct minut chůze od domu je vzdálené OC Nový Smíchov (Albert hypermarket, Tesco, restaurace, kino, služby atd). Autobusová zastávka Santoška, je vzdálená pět minut chůze od domu. Jedenáct minut od domu je vzdálené metro Anděl - vynikající dopravní dostupnost.

Byt je volný k nastěhování od 1. 4. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-wgd-en

For long term sublease we offer a spacious apartment 3 + kk in a popular location Prague - Smichov. Apartment with a total area of ​​65 sqm is located on the fifth floor of a brick building with an elevator. The apartment comes with a balcony, cellar and garage parking space.

Parking space is already included in the rent.

The apartment is partially furnished. Kitchen has a fridge, microwave, ceramic hob and hood. The living area is furnished with a dining table with a chair, a living room with a TV, a comfortable sofa and a coffee table. The first bedroom has a bed, wardrobe and chest of drawers. In the second room we find a wardrobe. The bathroom has a bathtub, sink, washing machine and dryer. The toilet is separate. In the hall is a practical wardrobe.

The apartment is in an excellent location - around the house are restaurants, cafes, post office, pharmacy, grocery (Frog). Twelve minutes walk from the house is a shopping center Novy Smichov (Albert hypermarket, Tesco, restaurants, cinema, services, etc.). Santoška bus stop is five minutes walk from the house. Eleven minutes from the house is a subway Andel - excellent transport accessibility.

The apartment is free to move in from 1st of April 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Smíchov | Tomkova
Cena: 20 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 21 800 Kč, nájemné 20 000 Kč + náklady na bydlení 1 799 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 65 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 5, Ostrovského: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 5, Radlická 186/110: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 9 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?