Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, U Nikolajky, 3+kk, 69 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Smíchov - U Nikolajky, 20 000 Kč/měs., 69 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/chci-bydlet/aktualne-volne-byty

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/unikolajky16/index.htm

K dllouhodobému podnájmu nabízíme byt po celkové rekonstrukci o dispozici 3+kk ve výborné lokalitě Praha - Smíchov. Byt o celkové výměře 69 m2 se nachází ve druhém podlaží cihlového domu. K bytu patří i balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, indukční deskou, vestavěnou elektrickou troubou a digestoří. Obývací část a ložnice jsou nevybavené. Součástí krásné koupelny je vana a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená.

V okolí domu najdeme restaurace, kavárny, základní školu, poštu atd. Deset minut od domu je vzdálené OC Nový Smíchov (hypermarket Albert atd). Deset minut chůze od domu je vzdálené metro Anděl, které zajišťuje bezproblémovou dopravní dostupnost. Kousek od domu je také tramvajová zastávka Na Knížecí.

Byt je volný k nastěhování ihned. Náklady na bydlení jsou pro jednu osobu. Za další osobu se poplatky navyšují o 750 Kč. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual viewing
in360.cz/vr/unikolajky16/index.htm

For a long term sublease we offer a fully renovated apartment 3 + kk in an excellent location Prague - Smichov. Apartment with a total area of ​​69 sqm is located on the second floor of the house. The apartment includes a balcony.

The apartment is offered partly furnished. Modern kitchen has a refrigerator, dishwasher, induction hob, built-in electric oven and hood. The living room and bedroom are unfurnished. The beautiful bathroom has a bathtub and a sink with a mirror. The toilet is separate.

Around the house there are restaurants, cafes, primary school, post office, etc. Ten minutes from the house is a shopping center Novy Smichov (hypermarket Albert etc.). Ten minutes walk from the house is a subway Andel, which ensures trouble-free transport accessibility. Not far from the house is also a tram stop Na Knizeci.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Smíchov | U Nikolajky
Cena: 20 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 23 300 Kč, náklady na bydlení 2 549 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 69 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 5, Ostrovského: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 5, Radlická 186/110: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 10 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc