Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Bellušova, 3+kk, 86 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Stodůlky (Praha 13) - Bellušova, 17 000 Kč/měs., 86 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-2uj

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný zrekonstruovaný byt 3+kk v atraktivní lokalitě Praha - Stodůlky s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy. Byt o celkové výměře 86 m2 se nachází v prvním patře panelového domu s výtahem. Velkou výhodou bytu je prostorná zasklená lodžie, která má výměru 10 m2.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí, myčkou, troubou a sklokeramickou deskou s funkční digestoří. Obývací část je vybavena praktickou obývací stěnou. V jednom pokoji se nachází komoda, křeslo a pracovní stůl, druhý pokoj je nevybaven. Součástí prostorné koupelny je vana, umyvadlo se zrcadlem, pračka a toaleta.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, lékárnu, supermarket Albert, základní školu, Sportovní klub hala Lužiny a také se kousek od domu nachází metro - Luka.

Byt je volný k nastěhování od 01.03.2021. Poplatky jsou včetně energií. Jedná se o bydlení vhodné pro rodiny s dětmi.

Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-2uj-en

For long-term sublease, we offer a spacious renovated apartment 3 + kk in an attractive location in Prague - Stodůlky with good transport links to the center of Prague. The apartment with a total area of ​​86 m2 is located on the first floor of a panel house with an elevator. The big advantage of the apartment is a spacious glazed loggia, which has an area of ​​10 m2.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, dishwasher, oven and ceramic hob with a functional hood. The living area is equipped with a practical living wall. In one room there is a chest of drawers, armchair and desk, the other room is not equipped. The spacious bathroom has a bath, sink with mirror, washing machine and toilet.

Within walking distance we find a restaurant, pharmacy, Albert supermarket, primary school, sports club hall Lužiny and also a short walk from the house there is a metro - Luka.

The apartment is free to move in from 01.03.2021. Charges include utilities. This is housing suitable for families with children.

The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Stodůlky (Praha 13) | Bellušova
Cena: 17 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 21 880 Kč, náklady na bydlení 4 880 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 86 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 5, Mukařovského: 5 minut (pěšky)

Albert Praha 5, Mukařovského: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 18 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc