Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Borovanského, 3+kk, 71 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Stodůlky (Praha 13) - Borovanského, 15 000 Kč/měs., 71 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ypy¨

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný a prostorný byt 3+kk v žádané lokalitě Praha - Stodulky s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 71 m2 se nachází ve prvním patře panelového domu s výtahem. K bytu patří i lodžie.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, a sporákem. Vzdušná obývací část je nezařízená. Byt se dále skládá ze dvou ložnic, které jsou nevybavené. V předsíni najdeme praktické úložné skříně. Součástí koupelny je vana a umyvadlo. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, supermarket Albert, Lidl, základní školu, poštu. Vynikající dostupnost na metro - 15 minut chůze je vzdálené metro Lužiny. Pět minut chůze od domu je vzdálená autobusová zastávka Nad Malou Ohradou.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ypy-en

For long-term sublease, we offer a very nice and spacious apartment 3 + kk in the desired location of Prague - Stodulky with good transport accessibility. The apartment with a total area of ​​71 m2 is located on the first floor of a panel house with an elevator. The apartment also has a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an electric oven and a stove. The airy living area is unfurnished. The apartment also consists of two bedrooms, which are unfurnished. In the hall we find practical storage cabinets. The bathroom has a bathtub and a sink. The toilet is separate.

Within walking distance we find restaurants, supermarket Albert, Lidl, primary school, post office. Excellent access to the metro - 15 minutes walk from the subway Lužiny. The Nad Malou Ohradou bus stop is a five-minute walk away.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Stodůlky (Praha 13) | Borovanského
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 19 000 Kč, náklády na bydlení 4 087 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 71 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 23. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 5, Prusíkova: 4 minuty (pěšky)

Lidl Praha-Stodůlky, Jeremiášova: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 25 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?