Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Dominova, 3+kk, 77 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Stodůlky (Praha 13) - Dominova, 17 500 Kč/měs., 77 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-iu8

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný, světlý byt o dispozici 3+kk s velkou lodžie o velikosti 6 m2 na ulici Dominova v žádané lokalitě Praha - Stodůlky. Byt o celkové výměře 77 m2 se nachází v pátém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží velká lodžie. Byt je po celkové rekonstrukci.

Byt je nabízen částečně zařízený a to kuchyní se všemi spotřebiči od nového plynového sporáku s elektrickou troubou a digestoří, dále lednicí s mrazákem a myčkou. Součástí kuchyně je také jídelní stůl se židlemi. V koupelně je k dispozici pračka se sušičkou, vanou se sprchovou zástěnou, umyvadlem, skříňkou a zrcadlem. Pokoje jsou vybavené vestavěnými skříněmi s úložnými prostory. V chodbě pak nalezneme bezpečnostní dveře, se zrcadlem, domovním telefonem a policovým systémem. Součástí uvedené ceny poplatků jsou i energie, které se nepřepisují, domovní služby a pojištění bytové jednotky. Internet není součástí, ale můžeme jej zařídit za 399 Kč od společnosti Vodafone. Byt je k nastěhování ihned. Sklep může být k dispozici časem po dohodě s majitelem, který by jej vyklidil.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Supermarkety Kaufland a Lidl v docházkové vzdálenosti, potraviny, restaurace, sociální a sportovní vyžití, Lužinský kopec, zeleň. Metro a autobus Hůrka pět minut od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie budovy je A+, jelikož dům prošel totálním zateplením včetně lodžií s novým tepelným štítem. Byt je tedy stále teplý a i bez topení na maximum se teplota drží na 22°C.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-iu8-en

For long-term sublease, we offer a spacious, bright apartment 3 + kk with a large loggia of 6 m2 on Dominova Street in the desired location of Prague - Stodůlky. The apartment with a total area of ​​77 m2 is located on the fifth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a large balcony. The apartment is after a complete reconstruction.

The apartment is offered partially furnished, with a kitchen with all appliances from a new gas stove with electric oven and hood, as well as a refrigerator with freezer and dishwasher. The kitchen also has a dining table with chairs. The bathroom has a washing machine with dryer, bath with shower screen, sink, cabinet and mirror. The rooms are equipped with built-in wardrobes with storage space. In the hallway we find a security door, with a mirror, intercom and shelf system. The stated price of fees also includes non-rewritable energy, house services and housing unit insurance. Internet is not included, but we can arrange it for 399 CZK from Vodafone. The apartment is ready to move in immediately. The cellar may be available in time after agreement with the owner, who would vacate it.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. Supermarkets Kaufland and Lidl within walking distance, groceries, restaurants, social and sports activities, Lužinský hill, greenery. Metro and bus Hůrka five minutes from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

The energy performance of the building is A + because the house underwent total insulation, including loggias with a new heat shield. The apartment is still warm and even without heating to the maximum, the temperature remains at 22 ° C.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Stodůlky (Praha 13) | Dominova
Cena: 17 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 21 300 Kč, náklady na bydlení 3 811 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 77 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2020
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 5, Petržílkova: 3 minuty (pěšky)

Albert Praha 5, Sluneční náměstí: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 13 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?