Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Fantova, 3+kk, 86 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Stodůlky (Praha 13) - Fantova, 17 500 Kč/měs., 86 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-9qk

Virtuální prohlídky
in360.cz/vr/fantova16/

K dlouhodobému pronájmu nabízíme velký a krásný světlý byt 3+kk o celkové ploše 96 metrů, nacházející se v pátém patře panelového domu s výtahem.

Tento byt je nabízený částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka s barovým pultem a úložnými prostory disponuje sklokeramickou deskou s elektrickou troubou a digestoří, lednicí s mrazákem, mikrovlnkou a myčkou. Součástí kuchyně je také jídelní stůl se židlemi. Navazuje na obývací část, která je vybavena rohovou sedací soupravou s konferenčním stolkem, dále TV stěnou s TV a úložnými prostory.
K využití je zde i komoda, stojací lampa a skříňka u vstupu na balkon - lodžii. Ta je velká 7 metrů a je orientována na jih s pěkným výhledem. Díky prostorné lodžii je obývací a kuchyňská část dostatečně světlá a na oknech jsou k dispozici žaluzie.
Pokračujeme do prostorné čtvercové chodby, z které se vstupuje do navazujících místností. Nechybí zde velká šatní skříní s úložnými prostory. Moderní koupelna disponuje vanou se sprchovou zástěnou, umyvadlem se skříňkou pod i nad se zrcadlem a nechybí ani pračka. Toaleta je samostatná s umyvadélkem.
Ložnice a další pokoj jsou vedle sebe s orientací na sever a výhledem do klidné zeleně a parku. Obě tyto místnosti jsou nabízeny nezařízené, pouze se závěsy a záclonou.
Hlavní dominantou bytu je prostorná komora se šatnou a úložnými prostory nacházející se v předsíni za vchodovými dveřmi, kde je ještě velká šatní skříň a vstup i na druhou lodžii, velkou 3 metry. Vybavení je možné po dohodě řešit.

Bydlení je v těsné blízkosti MHD (autobus, metro Luka) a pár kroků je nákupní centrum Billa a MAKRO. Přímo před domem je možnost bez zónového parkování.

Byt je volný a připravený k nastěhování. Vysokorychlostní internet je možnost zařídit od Vodafone za 399 Kč měsíčně, TV balíček není obsahem.

Majitel požaduje zájemce bez domácích mazlíčků, bez výjimky.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9qk-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/fantova16/

For long-term rent we offer a large and beautiful bright apartment 3 + kk with a total area of ​​96 meters, located on the fifth floor of a panel house with an elevator.

This apartment is offered partially furnished. The modern kitchen with bar counter and storage space has a ceramic hob with electric oven and hood, refrigerator with freezer, microwave and dishwasher. The kitchen also has a dining table with chairs. It connects to the living area, which is equipped with a corner sofa with coffee table, TV wall with TV and storage space.
There is also a chest of drawers, floor lamp and cabinet at the entrance to the balcony - loggia. It is 7 meters large and is oriented to the south with a nice view. Thanks to the spacious loggia, the living and kitchen areas are bright enough and there are blinds on the windows.
We continue to a spacious square corridor, from which you enter the adjoining rooms. There is a large wardrobe with storage space. The modern bathroom has a bathtub with a shower screen, a washbasin with a cabinet under and above with a mirror, and there is also a washing machine. The toilet is separate with a sink.
The bedroom and another room are next to each other with a north orientation and a view of quiet greenery and a park. Both of these rooms are offered unfurnished, only with curtains and drapes.
The main feature of the apartment is a spacious chamber with a cloakroom and storage space located in the hallway behind the front door, where there is still a large wardrobe and entrance to the second loggia, 3 meters large. Equipment can be solved by agreement.

The apartment is close to public transport (bus, metro Luka) and a few steps is the shopping center Billa and MAKRO. Directly in front of the house is the possibility without zone parking.

The apartment is free and ready to move immediately. It is possible to arrange high-speed internet from Vodafone for CZK 399 per month, the TV package is not included.

The owner requires applicants without pets, without exception.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Stodůlky (Praha 13) | Fantova
Cena: 17 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 500 Kč, náklady na bydlení 3 200 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 86 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 20. leden 2021
Pronájem přidán: Včera
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 5 - Stodůlky: 2 minuty (pěšky)

Makro Praha-Stodůlky: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 17 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc