Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Hostinského, 3+1, 71 m²

Pronájem 3+1, Praha - Stodůlky (Praha 13) - Hostinského, 12 500 Kč/měs., 71 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-432

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/hostinskeho1/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný a dispozičně velmi dobře řešený byt 3+1 v klidné lokalitě Praha - Stodůlky. Byt je vhodný pro rodinu s dětmi. Byt o celkové výměře 71 m2 se nachází ve třetím patře panelového domu s výtahem. K bytu patří i balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje novou kuchyňskou linkou, lednicí, plynovým sporákem s troubou a digestoří. V kuchyni je také úložná spižírna. Pokoje jsou nezařízené a neprůchozí (kromě obývacího pokoje). Na chodbě najdeme také úložnou komoru. Součástí koupelny je vana, umyvadlo a pračka. Toaleta je oddělená.

Hned u domu najdeme dětské hřiště a mateřskou školu. Pět minut chůze od domu je vzdálené Makro, supermarket Billa, rozlehlý centrální park se stodůleckým rybníkem, také restaurace a obchody. Jednu minutu chůze od domu je vzdálená autobusová zastávka linky 255 (spojení k metru linky B Luka a Stodůlky).

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-432-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/hostinskeho1/

For long-term sublease, we offer a spacious and very well designed layout 3 + 1 in a quiet location in Prague - Stodůlky. The apartment is suitable for a family with children. The apartment with a total area of ​​71 m2 is located on the third floor of a panel house with an elevator. The apartment also has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a new kitchen, refrigerator, gas stove with oven and hood. There is also a storage pantry in the kitchen. Rooms are unfurnished and impassable (except for the living room). There is also a storage room in the hallway. The bathroom has a bath, sink and washing machine. The toilet is separate.

Right next to the house we find a playground and a kindergarten. Five minutes walk from the house is Makro, Billa supermarket, a large central park with Stodůlecký pond, restaurants and shops. One minute walk from the house is a bus stop line 255 (connection to the metro line B Luka and Stodulky).

The apartment is free to move in immediately. Pets allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Stodůlky (Praha 13) | Hostinského
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 500 Kč, náklady na bydlení 4 130 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 71 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 21. červen 2021
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Praha 5 - Stodůlky: 2 minuty (pěšky)

Makro Praha-Stodůlky: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 19 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc