Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Laurinova, 1+kk, 34 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Stodůlky (Praha 13) - Laurinova, 10 600 Kč/měs., 34 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-fq8

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/laurinova3/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 1+kk v příjemné lokalitě Praha - Stodůlky, v ulici Laurinova. Byt o celkové výměře 34 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón (6,6 m2).

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, sklo-keramická deska, digestoř, elektrická trouba a myčka. V pokoji se nachází menší pohovka, šatní skříně a patro na postel. V předsíni je vestavěná skříň se zrcadlem. V koupelně nalezneme umyvadlo se zrcadlem, vanu a je tam podlahové topení. Toaleta je zvlášť.

Byt je ve vynikající lokalitě, v okolí domu jsou restaurace, kavárny, pošta, lékárna, supermarket, parky, dětské hřiště, atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna stanicí metro Stodůlky, které je tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fq8-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/laurinova3/

For long-term sublease, we offer a beautiful 1 + kk apartment in a pleasant location in Prague - Stodůlky, in Laurinova Street. The apartment with a total area of ​​34 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony (6.6 m2).

The apartment is offered partially furnished. The kitchen includes a refrigerator, glass-ceramic hob, hood, electric oven and dishwasher. The room has a small sofa, wardrobes and a bunk bed. There is a built-in wardrobe with a mirror in the hall. The bathroom has a sink with a mirror, a bathtub and underfloor heating. The toilet is separated.

The apartment is in an excellent location, around the house are restaurants, cafes, post office, pharmacy, supermarket, parks, playground, etc. Excellent transport accessibility is provided by the metro station Stodulky, which is 3 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Stodůlky (Praha 13) | Laurinova
Cena: 10 600 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 610 Kč, náklady na bydlení 3 010 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 34 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 13. leden 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 13 - Stodůlky: 2 minuty (pěšky)

Norma Praha 5 - Stodůlky: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 17 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc