Domů | Rent with us | Available apartments | Praha, Nušlova, 2+kk, 45 m²

Rental 2+kk, Praha - Stodůlky (Praha 13) - Nušlova, 10 700 CZK/month, 45 m²

Description

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
____________________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-cqe

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/nuslova2/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Stodůlky, v ulici Nušlova. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep. Zájemce může využívat nedaleko domu soukromou garáž, ta je zpoplatněna za 1.000 Kč.

Byt se nabízí částečně vybavený a je po výmalbě a drobné rekonstrukci. Součastí kuchyňské linky je lednice, sklo-keramická deska, digestoř, elektrická trouba, mikrovlná trouba a myčka. V pokojích se nachází úložné prostory, jinak jsou nezařízené. V předsíni je vestavěná skříň. V koupelně nalezneme umyvadlo se zrcadlem, vanu a pračku. Toaleta je zvlášť.

Byt je ve vynikající lokalitě, v okolí domu jsou restaurace, kavárny, pošta, lékárna, supermarket Tesco (čtyři minuty chůze), parky, dětské hřiště, atd. Vynikajíci dopravní dostupnost je zajištěna stanicí metro Nové Butovice, které je šest minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
____________________

Find your new home safely thanks to virtual apartment tour and electronic signatures.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
____________________
Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-cqe-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/nuslova2/index.htm

Long term sublease we offer a beautiful apartment 2 + kk in a nice location Prague - Stodůlky, on the street Nušlova. Apartment with a total area of ​​45 m2 is located on the sixth floor of the panel house. The apartment has a cellar and garage.

The apartment is offered partially furnished and it is a newly painted and reconstructed. The kitchen includes a fridge, glass-ceramic hob, hood, electric oven, microwave and dishwasher. The rooms have storage space, otherwise they are unfurnished. In the hall is built-in wardrobe. In the bathroom you will find a sink with a mirror, bath and washing machine. Toilet is separated.

The apartment is in an excellent location, around the house are restaurants, cafes, post office, pharmacy, supermarket Tesco (4 min walk), parks, playground, etc. Excellent transport accessibility is provided by metro station Nové Butovice, which is 6 min walk from the house .

The apartment is free to move in immediately. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Apartment information

Address: Praha | Stodůlky (Praha 13) | Nušlova
Rent: 10 700 CZK/month
Rent note: vratná jistota 10 700 Kč, náklady na bydlení 2 830 Kč, poplatek za podnájem
Category: Rental
Layout: 2+kk
Size: 45 m²
Furnishings: Partially furnished
Ready for move-in: From February 1st 2021
Listing added: Před 3 týdny
Additional equipment: Cellar
Energy label: G - Very inefficient

In the area

Žabka Praha 13: 3 minuty (pěšky)

Tesco Praha 5, Petržílkova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 13 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 17 minut (mhd)

I'm interested in a viewing czech flag
* *
* *
Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.