Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Ovčí hájek, 2+kk, 43 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Stodůlky (Praha 13) - Ovčí hájek, 10 500 Kč/měs., 43 m²

Popis

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Stodůlky. Metro Nové Butovice 200m, Byt o celkové výměře 43 m2 se nachází v prvním patře panelového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou a sporákem. V koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. Pokoje jsou neprůchozí.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. Např. restaurace, nákupní centrum, lékárna a dětské hřiště. Dobrou dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD - metro B, stanice Nové Butovice je jen šest minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

We offer for rent a nice flat 2 + kk in a nice location Prague - Stodůlky. Apartment with a total area of 43 sqm is located on the first floor of the panel house.

The apartment is partly furnished. Kitchen with electric oven and stove. The bathroom has a bath, sink with mirror and toilet. Rooms are separated.

All amenities are within walking distance. E.g. restaurant, shopping center, pharmacy and playground. Public transport - metro B, station Nové Hradiště is only six minutes walk from the house.

The apartment is free to move from now.

Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new come comfortably - book your viewing online, sign paperwork eletronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Stodůlky (Praha 13) | Ovčí hájek
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 500 Kč, náklady na bydlení 3 259 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 43 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 13: 3 minuty (pěšky)

Albert Praha 5, Radlická: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 16 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc