Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Petržílkova, 2+kk, 45 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Stodůlky (Praha 13) - Petržílkova, 12 900 Kč/měs., 45 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-7hz

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk s balkonem v lokalitě Praha 13 - Stodůlky s bezproblémovou dopravní dostupností do centra města. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází v sedmém podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mrazákem, sklo-keramickou deskou, digestoří, mikrovlnou troubou, myčkou a horkovzdušnou troubou. Z obývací části je vstup přímo na balkon. Koupelna je zařízená vanou, umyvadlem se zrcadlem a toaletou.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde Tesco, obchody s potravinami, lékárnu, drogerii, restaurace, kavárny, bary atd. V blízkosti domu je zastávka MHD (Poliklinika Lípa).

Byt je volný k nastěhování od 1.10.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7hz-en

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment 2 + kk with a balcony in Prague 13 - Stodůlky with easy transport access to the city center. The apartment with a total area of 45 m2 is located on the seventh floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, freezer, glass-ceramic hob, extractor hood, microwave, dishwasher and convection oven. From the living area there is access directly to the balcony. The bathroom is equipped with a bath, sink with mirror and toilet.

In the vicinity of the apartment there are all civic amenities. Here you will find Tesco, grocery stores, pharmacy, drugstore, restaurants, cafes, bars, etc. Near the house is a public transport stop (Poliklinika Lípa).

The apartment is free to move in from 1.10.2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Stodůlky (Praha 13) | Petržílkova
Cena: 12 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná kauce 14 700 Kč, náklady na bydlení 2 780 Kč, poplatek za podnájem,
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 45 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 5, Petržílkova: 2 minuty (pěšky)

Albert Praha 5, Sluneční náměstí: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 11 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?