Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Petržílkova, 3+kk, 86 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Stodůlky (Praha 13) - Petržílkova, 18 500 Kč/měs., 86 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-2ac

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt v ulici Petržílkova o rozloze 86 m2, k bytu patří dva balkony a sklep. Byt je dispozičně řešen jako 3+kk a nachází se v 9. nadzemním podlaží domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje s vestavěnými spotřebiči a jídelním sezením se 4 židlemi. Kuchyň je spojena s obývacím pokojem. Z chodby je vstup do ostatních pokojů. V koupelně se nachází vana a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je odděleně.

Byt je v klidné části města kousek od zastávky metra Nové Butovice. V okolí je veškerá občanská vybavenost i sportovní vyžití.

Byt je k nastěhování od 1. 4. 2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčku.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/rent-with-us/available-apartments

For long-term sublease we offer a modern apartment in Petržílkova street with an area of ​​86 m2, the apartment includes two balconies and a cellar. The apartment is designed as a 3 + kk and is located on the 9th floor with an elevator.

The apartment is offered partly furnished. Modern kitchen has built-in appliances and dining area with 4 chairs. The kitchen is connected to the living room. From the hallway is the entrance to the other rooms. The bathroom has a bathtub and sink with mirror. The toilet is separate.

The apartment is in a quiet part of town near the metro station Nove Butovice. There are all civic amenities and sports.

The apartment is available from 1st of April 2020. The owner prefers applicants without pets.

The energy category G is mentioned because we do not have PENB available.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Stodůlky (Praha 13) | Petržílkova
Cena: 18 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 23 500 Kč, nájemné 18 500 Kč + náklady na bydlení 5 100 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 86 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Tesco Praha 5, Petržílkova: 1 minuta (pěšky)

Albert Praha 5, Sluneční náměstí: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 11 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?