Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Přecechtělova, 3+1, 81 m²

Pronájem 3+1, Praha - Stodůlky (Praha 13) - Přecechtělova, 15 500 Kč/měs., 81 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-g55

K dlouhodobému pronájmu nabízíme částečně zařízený byt 3+1 o velikosti 81 m2 s lodžií a pěkným výhledem do zeleně, situovaný v 4.NP v ulici Přecechtělova, Praha - Stodůlky. K bytu také patří sklep.

Tři neprůchozí místnosti, každý pokoj má vlastní vchod. Částečně vybaven nábytkem, který lze po dohodě z bytu odstranit. Interiér tvoří obývací pokoj s prostorným gaučem. Kuchyně je vybavena trouba se sklokeramickou deskou a lednicí. Další pokoje s prostornými úložnými komponenty a dále vstupní chodba s velkou skříní. Koupelna s vanou, WC je odděleno.

V okolí je domu se nachází veškerá občanská vybavenost (Supermarkety, MŠ, ZŠ, Pošta, Lékařské středisko, Lékárna, MHD (Velká Ohrada), Shopping centrum, stanice metra, autobus 5 min chůze).

Byt je volný k nastěhování od 1.7.2020. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-g55-en


For long-term rent we offer a partially furnished apartment 3 + 1 with a size of 81 m2 with a loggia and a nice view of the greenery, situated on the 4th floor in Přecechtělova Street, Prague - Stodůlky. The apartment also includes a cellar.

Three separate rooms, each room has its own entrance. Partly equipped with furniture that can be removed from the apartment by agreement. The interior consists of a living room with a spacious sofa. The kitchen is equipped with an oven with ceramic hob and fridge. Additional rooms with spacious storage components and an entrance hall with a large closet. Bathroom with bath, toilet is separate.

In the vicinity of the house there are all civic amenities (supermarkets, kindergartens, primary schools, post office, medical center, pharmacy, public transport (Velká Ohrada), shopping center, metro station, bus 5 min walk).

The apartment is free to move in by 1st of July 2020. Pets by arrangement with the owner.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Stodůlky (Praha 13) | Přecechtělova
Cena: 15 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 19 000 Kč, náklady na bydlení 3 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 81 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 5, Prusíkova: 4 minuty (pěšky)

Lidl Praha-Stodůlky, Jeremiášova: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 24 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 27 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?