Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Suchý vršek, 2+kk, 46 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Stodůlky (Praha 13) - Suchý vršek, 12 500 Kč/měs., 46 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-2de

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/suchyvrsek2103/

K dlouhodobému pronájmu nabízíme stylový byt 2+kk na Praze 13. Byt s celkovou rozlohou 46m2 se nachází ve 4. patře panelového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje varnou deskou, troubou, digestoří, myčkou, mikrovlnnou troubou a lednicí. V kuchyni se také nachází malý jídelní stůl se židlí. V pokoji se nachází manželská postel a obývací prostor navazující na kuchyni se nabízí nevybavený. Úložné prostory najdeme v předsíni bytu. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a pračkou.

V okolí domu najdeme obchod s potravinami, restaurace, dětské hřiště a také třeba Prokopský potok. Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová zastávka i zastávka metra Hůrka.

Byt je volný k nastěhování ihned.Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-2de-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/suchyvrsek2103/

For long-term sublease we offer a stylish apartment 2 + kk in Prague 13. The apartment with a total area of 46 square meters is located on the 4th floor of a panel house with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a hob, oven, hood, dishwasher, microwave and refrigerator. The kitchen also has a small dining table with chairs. The room has a double bed and the living area adjacent to the kitchen is offered unfurnished. Storage spaces can be found in the hall of the apartment. The bathroom is equipped with a bath, sink with mirror, toilet and washing machine.

In the vicinity of the house we find a grocery store, restaurants, playground and also Prokopský stream. Transport accessibility is provided by the bus stop and the Hůrka metro stop.

The apartment is free to move in immediately.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Stodůlky (Praha 13) | Suchý vršek
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: poplatky 2 472 Kč/měs., kauce 15 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 46 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 25. březen 2021
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Tesco Praha 5, Petržílkova: 4 minuty (pěšky)

Albert Praha 5, Sluneční náměstí: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 12 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc