Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Trávníčkova, 1+1, 46 m²

Pronájem 1+1, Praha - Stodůlky (Praha 13) - Trávníčkova, 12 000 Kč/měs., 46 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-c6a

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/travnickova17/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme slunný byt o dispozici 1+1 v příjemné lokalitě Praha - Stodůlky. Byt o celkové výměře 46 m2 se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří i sklep, komora a balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice značky Whirpool, indukční varná deska s digestoří a elektrická trouba. V kuchyni je i úložná spíž. Druhý prostorný pokoj je nezařízený. V pěkné koupelně najdeme vanu a umyvadlo. Toaleta je oddělená.

Byt je ve vynikající lokalitě, v okolí domu jsou restaurace, přímo u domu je supermarket Albert, obchod Iceland a dětské hřiště. Kousek od domu je také lékárna, mateřská a základní škola a Centrální park. Bezproblémovou dopravní dostupnost zajišťuje metro Luka, které je vzdálené tři minuty chůze do domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni. Elektřina se přepisuje na podnájemníka.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-c6a-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/travnickova17/index.htm

For long-term sublease we offer a sunny apartment 1 + 1 in a nice location Prague - Stodůlky. Apartment with a total area of ​​46 sqm is located on the sixth floor of the brick house. The apartment includes a cellar, storage room and balcony.

The apartment is partially furnished. Kitchen unit includes Whirpool fridge, induction hob with hood and electric oven. There is also a pantry in the kitchen. The second spacious room is unfurnished. The nice bathroom has a bathtub and sink. The toilet is separate.

The apartment is in an excellent location, around the house are restaurants, right next to the house is Albert supermarket, Iceland shop and playground. Not far from the house is also a pharmacy, kindergarten and primary school and Central Park. Seamless transport accessibility is provided by metro Luka, which is a three minute walk to the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed. The subtenant will be responsible for electricity, and this utility account will be registered in subtenant’s name.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Stodůlky (Praha 13) | Trávníčkova
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 100 Kč, nájemné 12 000 Kč + náklady na bydlení 2 100 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 46 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 5, Mukařovského: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 5, Mukařovského: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 17 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?