Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Černokostelecká, 2+1, 52 m²

Pronájem 2+1, Praha - Strašnice (Praha 10) - Černokostelecká, 12 900 Kč/měs., 52 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-pvi

K dlouhodobému pronájmu nabízíme částečně vybavený byt 2+1 v lokalitě Praha 10 - Strašnice, ul. Černokostelecká. K bytu patří sklep, který je možný použít pro vlastní věci.

Byt se skládá z kuchyně a dvou pokojů. V místnostech jsou velká okna, místnosti jsou tudíž světlé a je hezký výhled do okolí. V koupelně je vana s umyvadlem, WC je samostatné.

Dobrá dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou v bezprostřední blízkosti - Zborov a Strašnické divadlo, 2 min. od domu je Albert, 5 min. a nedaleko je i Lidl. Restaurace, cukrárny i obchody jsou v blízkosti domu.

Byt je volný k nastěhování od 2.8.2021.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-pvi-en

For long-term sublease we offer a partially furnished apartment 2 + 1 in the locality of Prague 10 - Strašnice, Černokostelecká street. The apartment includes a cellar, which can be used for your own belongings.

The apartment consists of a kitchen and two rooms. The rooms have large windows, so the rooms are bright and there is a nice view of the surroundings. The bathroom has a bath with sink, toilet is separate.

Good transport accessibility is ensured by a stop in the immediate vicinity - Zborov and the Strašnice Theater, 2 min. from the house. There is Albert, approx. the 5 min. and Lidl is also nearby. Restaurants, patisseries and shops are near the house.

The apartment is free to move in from 2nd of August 2021.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Strašnice (Praha 10) | Černokostelecká
Cena: 12 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 900 Kč, náklady na bydlení 4 428 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 52 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 2. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 10, Tuklatská: 2 minuty (pěšky)

BILLA Praha 10 - Strašnice: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 19 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc