Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Hostýnská, 2+1, 55 m²

Pronájem 2+1, Praha - Strašnice (Praha 10) - Hostýnská, 12 500 Kč/měs., 55 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/hostynska5/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Praha - Strašnice. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází v pátém patře panelového domu. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí vybavený. Součástí kuchyňské linky je trouba a plynový sporák. Obývací pokoj i ložnice jsou vybavené dle fotografií. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem a pračkou. Toaleta je oddělená.

V okolí domu najdeme restaurace, supermarket Albert, mateřskou a základní školu, dětské hřiště, supermarket Lidl atd. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Solidarita, která je vzdálená pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.03.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual viewing
in360.cz/vr/hostynska5/index.htm

For a long-term sublease we offer a spacious apartment 2 + 1 in a popular location Prague - Strasnice. Apartment with a total area of ​​55 sqm is located on the fifth floor of a panel house with an elevator. The apartment includes a cellar.

The apartment is unfurnished. The kitchen is equipped with oven and gas stove. Living room and bedroom will be unfurnished compared to photographs. The bathroom has a bath, sink and washing machine. The toilet is separate.

Around the house you will find restaurants, supermarket Albert, kindergarten and elementary school, playground, supermarket Lidl etc. Transport accessibility is provided by the tram stop Solidarita, which is five minutes walk from the house.

The apartment is available from the 1st of February 2021. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Strašnice (Praha 10) | Hostýnská
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 887 Kč, náklady na bydlení 4 387 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 55 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 10, Chotutická: 4 minuty (pěšky)

Albert Praha 10, Tuklatská: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Florenc: 22 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc