Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kolovratská, 2+1, 52 m²

Pronájem 2+1, Praha - Strašnice (Praha 10) - Kolovratská, 10 600 Kč/měs., 52 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-37z

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+1 v klidné lokalitě Praha - Strašnice. Byt o celkové výměře 52 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka disponuje troubou, sporákem, digestoří a lednicí. Byt se dále sestává ze dvou nezařízených pokojů. Na chodbě najdeme pratickou vestavěnou skříň. Součástí koupelny je sprchový kout, umyvadlo, pračka a toaleta.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - základní škola, dětská hřiště, supermarket Billa, gymnázium atd. Nájezd na pražský okruh je pár minut od domu. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna metrem Strašnická, které je vzdálené pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01. 08. 2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-37z-en

For long-term sublease we offer an apartment 2 + 1 in an accessible location Prague - Strasnice. Apartment with a floor area of ​​52 m2 is located in the fifth location of the brick house with an elevator. The apartment includes a cellar.

The apartment is unfurnished. Kitchen allows oven, stove, hood and refrigerator. The apartment also consists of two unfurnished rooms. In the corridor we find a praticky built-in wardrobe. The bathroom has a shower, sink, washing machine and toilet.

Around the house are available civic amenities such as -elementary school, playground, supermarket Billa, gymnasium, etc. Find the Prague ring road is a few minutes from the house. Excellent transport accessibility is provided by metro Strasnicka, which is five minutes walk from the house.

The apartment is free to move in from 1st of August 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Strašnice (Praha 10) | Kolovratská
Cena: 10 600 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 757 Kč, náklady na bydlení 3 157 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 52 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Dnes
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 10 - Strašnice: 4 minuty (pěšky)

Lidl Praha-Strašnice: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 15 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?