Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Křenická, 2+kk, 59 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Strašnice (Praha 10) - Křenická, 15 200 Kč/měs., 59 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-b35

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/krenicka5/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nadstandardní byt o dispozici 2+kk v oblíbené lokalitě Praha - Strašnice. Byt o celkové výměře 59 m2 se nachází v pátém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří i balkón. Byt má vynikající dostupnost na metro.

Byt se nabízí vybavený. Nová kuchyně disponuje lednicí, elektrickou troubou, plynovým sporákem, digestoří a mikrovlnnou troubou. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Obývací část je moderně zařízena sedací soupravou a konferenčím stolkem. Součástí ložnice je postel, vestavěná šatní skříň a pracovní stůl s židlí. Na chodbě najdeme dostatek úložného prostoru v podobě praktických polic. V koupelně je vana, umyvadlo a pračka. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, posilovnu, supermarket Albert, lékárnu, dětské hřiště, Tesco atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou metra Skalka, která je vzdálená tři minuty chůze od domu. Tři minuty od domu je také vzdálená autobusová zastávka Skalka.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-b35-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/krenicka5/

For long-term sublease, we offer an above-standard apartment with a layout of 2 + kk in a popular locality of Prague - Strašnice. The apartment with a total area of ​​59 m2 is located on the fifth floor of a panel house with an elevator. The apartment also has a balcony. The apartment has excellent access to the subway.

The apartment is offered furnished. The new kitchen has a refrigerator, electric oven, gas stove, hood and microwave. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is modernly furnished with a sofa and coffee table. The bedroom has a bed, a built-in wardrobe and a work desk with a chair. In the hallway we find plenty of storage space in the form of practical shelves. The bathroom has a bath, sink and washing machine. The toilet is separate.

Within walking distance you will find restaurants, a gym, Albert supermarket, pharmacy, playground, Tesco, etc. Easy transport accessibility is ensured by the Skalka metro station, which is a three-minute walk from the house. The Skalka bus stop is also three minutes away from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers aplicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Strašnice (Praha 10) | Křenická
Cena: 15 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 200 Kč, náklady na bydlení 3 980 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 59 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 21. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 6 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 10, Goyova: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 10, Přetlucká: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 17 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc