Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Nad kapličkou, 1+1, 43 m²

Pronájem 1+1, Praha - Strašnice (Praha 10) - Nad kapličkou, 11 000 Kč/měs., 43 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-fhu

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt po rekonstrukci o dispozici 1+1 na ulici Nad Kapličkou v klidné lokalitě Praha - Strašnice. Byt se nachází v prvním patře cihlového domu. K bytu náleží sklep, parkování je možné před domem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyně disponuje novou kuchyňskou linkou, sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí a jídelním stolem s židlemi. V ložnici se nachází prostorná skříň s úložným prostorem. Koupelna s vanou, umyvadlem, skříňkou a pračkou je oddělena od toalety.

Jedná se o velmi klidnou oblast se skvělým spojením do centra, autobusová zastávka Vackov 3 minuty chůze od domu, metro Želivského 7 minut. V okolí veškerá občanská vybavenost.

Byt je volný k nastěhování od 27.08.2020. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Elektřina se přepisuje na podnájemníky (přibližně 600 Kč/měsíc).

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fhu-en

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment after reconstruction with a layout of 1 + 1 on Nad Kapličkou Street in a quiet location in Prague - Strašnice. The apartment is located on the first floor of a brick house. The apartment has a cellar, parking is possible in front of the house.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchen has a new kitchen unit, ceramic hob, electric oven, refrigerator with freezer, dishwasher and dining table with chairs. The bedroom has a spacious closet with storage space. The bathroom with bath, sink, cabinet and washing machine is separate from the toilet.

It is a very quiet area with great connections to the center, bus stop Vackov 3 minutes walk from the house, metro Želivského 7 minutes. In the vicinity of all civic amenities.

The apartment is free to move in from 27th of August 2020. Pets by arrangement with the owner.

Electricity is overwritten by the renter (approx. 600 CZK/month).

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Strašnice (Praha 10) | Nad kapličkou
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 300 Kč, náklady na bydlení 2 367 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 43 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 11. září 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Malešická: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 10, Chotutická: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 25 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?