Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Nedvězská, 2+1, 58 m²

Pronájem 2+1, Praha - Strašnice (Praha 10) - Nedvězská, 14 500 Kč/měs., 58 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________
Přijďte na nezávaznou prohlídku!
>> Termíny plánovaných prohlídek:
Úterý 20.10.2020 18:00 - 18:30
>> Kde: Nedvězská 1836/11
>> Kontakt: Petr Čepelka: 774 523 748
Na prohlídku se prosím telefonicky nahlaste předem.


Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-5h3

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/nedvezska11/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný moderní byt o dispozici 2+1 v Praze Strašnicích. Byt o celkové výměře 58 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží balkon a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Prostorná kuchyně disponuje kuchyňskou linkou se spotřebiči - sporák, trouba, digestoř a mikrovlnná trouba. Ložnice je vybavena vestavěnou skříní se zrcadlem, která naskýtá spoustu úložného prostoru. Z obývacího pokoje vede přístup na balkon s výhledem do zeleně. Koupelna se sprchovým koutem a přípojkou na pračku je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, restaurace, sportovní a sociální vyžití, mateřská škola. Supermarket Lidl poblíž. Výorná dopravní dostupnost - zastávka tramvaje Radošovická dvě minuty chůze od domu, vlaková stanice Praha - Strašnice o pár minut chůze dále. Metro linky A nedaleko od domu.

Byt je volný k nastěhování k 21.10.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________
Following are our open viewings. Come and see the apartment for yourself, no commitments!

>> When:
Tuesday: 20th of October 2020 18:00 pm to 18:30 pm
>> Where: Nedvězská 1836/11
>> Contact: Petr Čepelka: 774 523 748
Please call me to book a spot in advance!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-5h3-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/nedvezska11/

For long-term sublease, we offer a beautiful modern apartment 2 + 1 in Prague Strašnice. The apartment with a total area of ​​58 m2 is located on the fourth floor of a brick building without an elevator. The apartment has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The spacious kitchen has a kitchen with appliances - stove, oven, hood and microwave. The bedroom is equipped with a built-in wardrobe with a mirror, which provides plenty of storage space. From the living room there is access to a balcony overlooking the greenery. The bathroom with shower and washing machine connection is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - shops, restaurants, sports and social activities, kindergarten. Lidl supermarket nearby. Excellent transport accessibility - tram stop Radošovická two minutes walk from the house, train station Prague - Strašnice a few minutes walk away. Metro line A not far from the house.

The apartment is free to move in on 21st od October 2020. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Strašnice (Praha 10) | Nedvězská
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 485 Kč, náklady na bydlení 2 985 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 58 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 21. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 10 - Strašnice: 7 minut (pěšky)

Lidl Praha-Strašnice: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 15 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?