Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Nupacká, 1+kk, 23 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Strašnice (Praha 10) - Nupacká, 8 900 Kč/měs., 23 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-rwv

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/nupacka7/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt 1+kk atraktivní lokalitě Praha - Strašnice. Byt o celkové výměře 23 m2 se nachází v přízemním patře cihlového domu. K domu patří společná zahrada.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí a elektrickým sporákem s digestoří. Ložnice je zařízena postelí, komodou, židlemi a skříňkami s úložným prostorem. Moderní koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, pračkou a toaletou.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, obchody s potravinami, základní škola, gymnázium, zastávky MHD (zastávka Strašnice - tramvaj č. 22, 26).

Byt je volný k nastěhování od 11.01.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-rwv-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/nupacka7/

For long-term sublease we offer cozy apartment 1+kk attractive location Prague - Strasnice. Apartment with a total area of ​​23 m2 is located on the ground floor of the brick house. The house has a shared garden.

The apartment is furnished. Kitchen has a fridge and electric cooker with hood. The bedroom is furnished with a bed, chest of drawers, chairs and lockers with storage space. The modern bathroom is equipped with a shower, sink with mirror, washing machine and toilet.

Within walking distance are all civic amenities - restaurants, grocery stores, primary school, high school, public transport stops (stop Strasnice - tram no. 22, 26).

The apartment is free to move in on 11th of Januar 2021. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Strašnice (Praha 10) | Nupacká
Cena: 8 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 000 Kč, náklady na bydlení 2 299 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 23 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 11. leden 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Praha-Strašnice: 4 minuty (pěšky)

BILLA Praha 10 - Strašnice: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 21 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc