Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Strančická, 3+kk, 60 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Strašnice (Praha 10) - Strančická, 14 400 Kč/měs., 60 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-jvy

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/strancicka25/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt po celkové rekonstrukci o dispozici 3+kk. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží možnost parkovacího stání.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská kout disponuje novou linkou a spotřebiči - plynová varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba a lednice s mrazákem. V místnostech nová plovoucí podlaha, vertikální žaluzie a vytápění pomocí plynového kotle, který je umístěn v koupelně. Ložnice i obývací pokoj jsou nevybavené. V předsíni věšáková stěna. Prostorná koupelna s vanou, umyvadlem, pračkou, topným žebříkem a toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Lidl, obchody, restaurace, školy, sportovní a společenské vyžití. Skvělá dopravní dostupnost - zastávka MHD Radošovická hned za rohem, navazuje na metro linky A Skalka.

Byt je volný k nastěhování od 3.5.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jvy-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/strancicka25/

For long-term sublease, we offer an apartment after complete reconstruction with a layout of 3 + kk. The apartment with a total area of ​​60 m2 is located on the first floor of a brick building without an elevator. The apartment has the possibility of parking.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a new line and appliances - gas hob, convection oven, hood, refrigerator with freezer, microwave and refrigerator with freezer. The rooms have a new floating floor, vertical blinds and heating with a gas boiler, which is located in the bathroom. The bedroom and living room are unfurnished. A hanging wall in the hall. Spacious bathroom with bath, sink, washing machine, heating ladder and toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Lidl supermarket, shops, restaurants, schools, sports and social activities. Great transport accessibility - public transport stop Radošovická just around the corner, connected to the metro line A Skalka.

The apartment is free to move in from 3.5.2021. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Strašnice (Praha 10) | Strančická
Cena: 14 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 000 Kč, náklady na bydlení 2 590 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 60 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 7. květen 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Lidl Praha-Strašnice: 3 minuty (pěšky)

BILLA Praha 10 - Strašnice: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 24 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 25 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc