Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, U kombinátu, 2+1, 68 m²

Pronájem 2+1, Praha - Strašnice (Praha 10) - U kombinátu, 13 500 Kč/měs., 68 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-9im

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/ukombinatu3/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Praha 10- Strašnice s výbornou dopravní dostupností. Byt o celková výměře 68 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. Velikou výhodou bytu jsou balkón a sklep.

Byt je nabízen nevybavený. Moderní kuchyňská linka je vybavena elektrickou troubou, plynovým sporákem s digestoří a lednicí. Dále je kuchyně nevybavená, stejně jako oba dva pokoje.
V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je umístěna zvlášť.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost- supermarket Billa, Albert, ZŠ, restaurace, kavárny, Strašnické divadlo, Park na Solidaritě. V blízkosti domu jsou zastávky MHD, zajišťující výbornou dopravní dostupnost do centra.

Byt je volný k nastěhování od 1. 6. 2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9im-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/ukombinatu3/index.htm

For long term rent we offer renovated apartment 2 + 1 in attractive location Prague 10- Strasnice with excellent transport accessibility. Apartment with a total area of ​​68 m2 is located on the third floor of the house. A big advantage of the apartment is a balcony and a cellar.

The apartment is offered unfurnished. Modern kitchen is equipped with electric oven, gas stove with extractor hood and refrigerator. Furthermore, the kitchen is unfurnished as well as the two rooms.
The bathroom has a shower, sink with mirror and washing machine. The toilet is located separately.

Within walking distance are all civic amenities-supermarket Billa, Albert, elementary school, restaurants, cafes, Strasnice Theater, Park on Solidarity. Near the house are bus stops, ensuring excellent transport accessibility to the center.

The apartment is free to move in from 1st of June 2020.

The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Strašnice (Praha 10) | U kombinátu
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 000 Kč, náklady na bydlení 3 336 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 68 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 10, Tuklatská: 5 minut (pěšky)

BILLA Praha 10 - Strašnice: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 21 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?