Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Vrátkovská, 1+1, 35 m²

Pronájem 1+1, Praha - Strašnice (Praha 10) - Vrátkovská, 10 900 Kč/měs., 35 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-489

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+1 v širším centru Prahy. Byt o celkové výměře 35m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu bez výtahu.

Byt je nabízen částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka je vybavena elektrickou troubou a sporákem, digestoří a lednicí.
Pokoj je nevybavený, nachází se v něm pouze stůl. V koupelně je sprchový kout, pračka. WC je samostatné. V předsíni jsou prostorné skříně na uskladnění věcí.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost- MŠ, ZŠ, restaurace, divadla. Dobrá dostupnost do centra města, zastávky MHD v těsné blízkosti.

K nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-489-en

For long-term rent we offer 1 + 1 apartment in the wider center of Prague. Apartment with a total area of 35 square meters is located on the 4th floor of brick house without lift.

The apartment is offered partly furnished. The modern kitchen is equipped with an electric oven and stove, hood and fridge.
The room is not equipped, only a table is in it. In the bathroom there is shower, washing-machine. The toilet is separate. In the hall there are spacious wardrobes for storing things.

In the surroundings there are all civic amenities - kindergartens, elementary schools, restaurants, theaters. Good access to the city center, public transport stops nearby.

To move in from 1st of September. Fees include energy. The owner prefers subtenants without pets.

The listed energy category G, since we do not have PENB available.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in a carefree and fair condition. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Strašnice (Praha 10) | Vrátkovská
Cena: 10 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 508 Kč, náklady na bydlení 3 608 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 10, Tuklatská: 2 minuty (pěšky)

BILLA Praha 10 - Strašnice: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 20 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?