Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Vrátkovská, 2+1, 53 m²

Pronájem 2+1, Praha - Strašnice (Praha 10) - Vrátkovská, 10 900 Kč/měs., 53 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-bzb

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/vratkovska7/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme světlý byt o dispozici 2+1 na ulici Vrátkovská v Praze - Strášnice. Byt o celkové výměře 53 m2 se nachází v šstém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží sklep a balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje sporákem s troubou, lednicí s mrazákem, špajzkou. Z jednoho z pokojů vede vstup na balkon. Druhý pokoj je nevybavený. Předsíň je vybavena vestavěnými skříněmi s úložným prostorem. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Restaurace, obchody, společenské a sportovní vyžití, pošta, školy, dětské hřiště. Skvělá dopravní dostupnost - tramvajová zastávka Zborov - Strašnické divadlo hned za rohem. Metro linky A Želivského v blízkosti domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-bzb-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/vratkovska7/

For long-term sublease, we offer a bright 2 + 1 apartment on Vrátkovská Street in Prague - Strášnice. The apartment with a total area of ​​53 m2 is located on the sixth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar and a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a stove with oven, refrigerator with freezer, pantry. One of the rooms has access to the balcony. The second room is unfurnished. The hall is equipped with built-in wardrobes with storage space. The bathroom with shower, sink and washing machine is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. Restaurants, shops, social and sports activities, post office, schools, playground. Great transport accessibility - tram stop Zborov - Strašnické divadlo just around the corner. Metro line A Želivského near the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Strašnice (Praha 10) | Vrátkovská
Cena: 10 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 000 Kč, náklady na bydlení 3 734 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 53 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 8. leden 2021
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 10, Tuklatská: 1 minuta (pěšky)

Žabka Praha 10, Chotutická: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 20 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc