Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Vrátkovská, 2+1, 55 m²

Pronájem 2+1, Praha - Strašnice (Praha 10) - Vrátkovská, 10 600 Kč/měs., 55 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-93t

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/vratkovska10/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+1 v příjemné lokalitě Praha - Strašnice. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází ve 4 patře cihlového domu bez výtahu. Výhodou bytu je balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, troubou, sporákem a digestoří. V kuchyni je i jídelní stůl. V obývací části nalezneme gauč a komodu. Další úložný prostor najdeme na chodbě, kde je velká a prostorná vestavěná skříň. Součástí koupelny je vana, umyvadlo a pračka. Toaleta je oddělená.


V okolí je veškerá občanská vybavenost- obchod s potravinami, restaurace, kavárny, mateřská škola, pošta. V docházkové vzdálenosti najdeme zastávky MHD, zajišťující výbornou dopravní dostupnost do centra města.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-93t-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/vratkovska10/

For long-term sublease, we offer an nice 2 + 1 apartment in a pleasant location in Prague - Strašnice. The apartment with a total area of 55 m2 is located on the 4th floor of a brick building without an elevator. The advantage of the apartment is a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a frifge, oven, stove and hood. There is also a dining table in the kitchen. Additional storage space can be found in the hallway, where there is a large and spacious built-in closet. The bathroom has a bath, sink and washing machine. The toilet is separate.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Strašnice (Praha 10) | Vrátkovská
Cena: 10 600 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 600 Kč, náklady na bydlení 3 635‬ Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 55 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 7. květen 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 10, Tuklatská: 2 minuty (pěšky)

BILLA Praha 10 - Strašnice: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 20 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc